مجموعه قطعات خودرویی هیدیکا در جهت ارتقاء سطح رضایتمندی شما مشتریان گرامی اقدام به ارائه خدمات نصب محصولات مجموعه ترمز دیسکی چرخ عقب خودروهای خانواده پژو405، پژو پارس، سمند، دنا، پژو206، رانا و …. خودروهای مشابه در سطح تعمیرگاه های مجاز مطابق با استانداردهای لازم نموده است.

خدمات نصب محصولات سیستم ترمز دیسکی چرخ عقب خودرو متناسب با درخواست های مشتریان در سطح برخی شهرهای کشور دایر شده است. خدمات نصب در این تعمیرگاه های مجاز با هماهنکی قبلی و بر اساس نرخ های مصوب در تعامل با مشتریان مجموعه هیدیکا ارائه می گردد.

بنا بر اعلام رسمی شرکت هر یک از مشتریان محصول مجموعه سیستم ترمز کامل چرخ عقب دیسکی و محصول پایه بهینه سیستم ترمز دیسکی چرخ عقب می توانند در سال جدید بر اساس تعرفه های زیر پس از خرید محصول در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به تعویض آن در یکی از مراکز تعمیرگاهی مجاز هیدیکا اقدام نمایند. خدمات ارائه شده صرفا در سطح شهر تهران و کرج به مشتریان گرامی ارائه می گردد. 

هر یک از مشتریان گرامی در صورت تمایل در هنگام خرید محصول هزینه تعویض را پرداخت و پس از انجام هماهنگی و اخذ نوبت با حضور در محل تعمیرگاه مجاز بدون پرداخت هیچگونه هزینه مازاد دیگری از خدمات معرفی شده بهره مند خواهند شد. ارائه خدمات تعمیرگاهی در مراکز معتبر و مجاز مطابق استانداردها و راهنمای فنی مجموعه هیدیکا انجام خواهد شد. در صورت انصراف از نصب در مراکز تعمیرگاهی مجاز هیدیکا هزینه نصب قابل عودت خواهد بود. هر یک از مشتریان فروشگاه هیدیکا مطابق زمانبندی اعلامی شرکت به یکی از مراکز جهت اخذ خدمت معرفی خواهند شد.

جدول تعرفه خدمات نصب سیستم ترمز دیسکی

نوع خدمتتعرفه(تومان)

تعویض مجموعه کامل سیستم ترمز دیسکی چرخ عقب معمولی/بهینه

750.000

تعویض پایه بهینه سیستم ترمز چرخ عقب

500.000

محصول مجموعه کامل سیستم ترمز دیسکی چرخ عقب معمولی/بهینه با هدف تبدیل سیستم ترمزهای کاسه ای به دیسکی در فروشگاه هیدیکا عرضه می گردد. تبدیل ترمز کاسه ای به دیسکی با هدف ارتقاء و بهبود عملکرد ترمز گیری خودرو تهیه شده است.

محصول پایه بهینه سیستم ترمز دیسکی چرخ عقب جهت آندسته از خودروهایی که در حالت دنده عقب مشکل ایجاد صدا در ترمزگیری دارند طراحی و تولید شده است این محصول برای خودروهای دیسکی می باشند که مشکل ایجاد صدا در حالت دنده عقب دارند و با تعویض این پایه مشکل صدا مرتفع خواهد شد.

جهت تهیه هر یک از این محصولات می توانید به لینک های محصولات معرفی شده در فروشگاه هیدیکا مراجعه و اقدام به خرید نمایید.