منو
سبد خرید

درباره ما

فروشگاه قطعات و لوازم یدکی خودرو هیدیکا مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی انواع قطعات یدکی خودروهای داخلی و خارجی نظیر پراید, سمند، دنا،خانواده پژو (206-405-207 و ...) و تولید قطعات و لوازم یدکی خودرو دارای مزیت رقابتی در داخل کشور می باشد. تمرکز محصولات شرکت بر روی قطعات پرمصرف نظیر دیسک و صفحه،شمع, وایر شمع,فیلترها, تسمه ها و ... برای  خودروهای داخلی محسوب می گردد.
هیدیکا با در اختیار داشتن سهم عمده‏‌ای از بازار اینترنتی لوازم یدکی اتومبیل های سواری در ایران با تنوعی بسیار بالا از برندهای مختلف، با همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی‏‏‏‌طرفانه در میان آنها،  نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند.
هیدیکا با ساده سازی فرآیند خرید از طریق انتخاب روش خرید سریع و کوتاه اخذ هرگونه اطلاعات اضافه از مشتریان را حذف تا خرید محصولات در حداقل زمان ممکن و در سادگی کامل محقق گردد. اختیاری شدن ثبت ایمیل مشتریان در زمره این ساده سازی ها محسوب می گردد.
کاربران و مشتریان این فروشگاه می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، این فروشگاه را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری این فروشگاه است.
شرکت در همین راستا اقدام به تعریف بیانیه ماموریت و چشم انداز به شرح ذیل نموده است:
MISSION
قطعات يدکي خودروهاي موجود در داخل کشور بر اساس معتبرترين برندهاي توليد داخل و خارج شناسايي و در يک مکانيزم معرفي و فروش بهينه بر اساس قيمت رقابتي از طریق حذف واسطه ها به مشتريان نهايي عرضه مي نمايد.