تهرانی ها ارزان تحویل بگیرند!
همانطور که در فرآیند تحویل دهی بازگو شده همواره سعی داشته ایم مقرون به صرفه ترین و مورد اعتماد ترین راهکارهای تحویل دهی سفارشات را خلق کنیم تا مشتریانمان ما را به عنوان مرجعی مورد اعتماد برای خرید قطعات و لوازم یدکی خودرو خود انتخاب کنند. آنچه در این مسیر ناگزیر بدان تن داده ایم این است که با ایجاد راهکار های متنوع گاها" پیچیدگی هایی رقم می خورد که برخی مشتریان را دچار تردید و بعضا" خطا در انتخاب راهکار بهینه جهت تحویل گیری قطعات می نماید.
آنچه در بالا بدان پرداختیم اینکه مشتریان محترم ما در سطح شهر تهران:
چنانچه برای تحویل قطعه خود برای یک روز بعد از ثبت سفارش مشکلی نداشته باشند (به نوعی عجله و نیاز آنی برای تعمیر خودرو وجود نداشته باشد)؛ و
حاضر به پرداخت مبلغ فاکتور خرید از طریق درگاه های اینترنتی فروشگاه باشند؛

می توانند بر اساس جدول وزن-هزینه که عمدتا" مشتریان شهرستانی از آن استفاده می کنند با بهره مندی از تخفیف 80% فروشگاه هیدیکا بابت هزینه حمل با کمترین هزینه سفارش خود را دریافت کنند.
روش حمل از طریق پست که ما در کنار سایر روش های حمل در تهران استفاده می کنیم در بسیاری از فروشگاه های اینترنی نوعا" الزام میشود یعنی شما سفارشی را که در طول روز کاری ثبت کنید تحویل حداقل در روز بعد انجام می شود و گزینه های دیگری یا وجود ندارند یا آنقدر هزینه بالایی دارند که شما سراغ آنها اصلا" نخواهید رفت.
آنچه ما را واداشت تا در این خصوص با شما به صحبت بنشینیم آن بود که در بسیاری از موارد مشاهده میشود مشتریان ما اصلا" عجله ای بر تحویل قطعات خود برای همان روز ندارند و مشکلی نیز بابت پرداخت هزینه فاکتور از طریق درگاه بانکی ندارند ولی بدلیل تنوع روش های ما به سراغ  روش ارسال پستی مطابق جدول وزن-هزینه نمی روند و بعضا" با هزینه بالاتری مرسوله خود را اخذ می کنند چه بسا می پندارند این روش تنها برای مشتریان شهرستانی مفید است.
البته کارشناسان ما همواره توضیحات شفاهی را قبل از ارسال به مشتری عرضه و در بسیاری موارد تصمیم ایشان را در خصوص شیوه ارسال تغییر می دهند که امید می رود با اطلاع از جزئیات آنچه در این مقاله بدان پرداختیم چنانچه در سطح شهر تهران واجد شرایط بهره مندی از روش ارسال پستی هستید با انتخاب آن علاوه به بهره مندی از تخفیف حداکثری آن ما را نیز در بهره مندی از مزایایی که در مقالات قبلی بدان اشاره شد منتفع نمایید (مزایای پرداخت آنلاین در فروشگاه هیدیکا).
با وجود تمام توضیحاتی که اشاره شد گاها" هزینه حمل به کمک روش پستی با ارسال از طریق سایر روش ها در تهران نظیر ارسال توسط پیک تفاوتی ندارد چه بسا مشتری به لحاظ زمانی ارسال پستی را مطلوب نداند که در این خصوص بایستی بگوییم انتخاب روش پستی به منزله حمایتی از سمت شما مشتریان برای فروشگاه هیدیکا قلمداد شده تا ما در جهت بهبود فرآیندهای حوزه حمل و نقل فروشگاه گام بر داریم. چنانچه در این بین انتخاب روش پستی گران تر از سایر روش ها در تهران باشد کارشناسان فروشگاه ملزم به اصلاح آن جهت حفظ حقوق مادی مشتریان خواهند بود.

پس مشتریان عزیز تهرانی چنانچه برای تحویل مرسوله خود عجله ندارید با انتخاب روش حمل از طریق پست و پرداخت آنلاین هزینه خود یاری رسان خدمتگزارنتان در فروشگاه اینترنتی قطعات خودرویی هیدیکا باشید.