منو
سبد خرید

قوانین اصالت-کیفیت

مطابق آخرین بررسی‌های ما از مشتریان فروشگاه یکی از مهمترین دغدغه‌ها و چالش‌های پیش رو شفاف‌سازی شیوه ضمانت کالای خریداری شده نزد مشتریان بوده که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.
ضمانت کالاها دو بعد اصلی دارد:

  1. ضمانت اصالت کالا
  2. ضمانت کیفیت کالا

ضمانت اصالت كالا
ضمانت اصالت کالا بدان معناست که ما محصولی را که با یک برند تجاری معلوم مثلا" valeo, dayken,TEXTAR شایان صنعت, شرکتی ایران خودرو و ..  به شما عرضه می‌کنیم اصل باشد و تقلبی در میان نباشد در واقع محصول متعلق به همان برندي باشد كه بر روي جعبه آن قيد شده است. لذا در بعد ضمانت اصالت فقط تعلق داشتن آن کالا به برند بسته‌بندی شده مطرح است و بحث کیفیت محصولات آن برند به هیچ وجه در میان نیست.
ضمانت اصالت کالاها کاملا" بر عهده ما در مجموعه هیدیکا بوده و شما می‌توانید اطمینان داشته باشید اگر محصولی با یک برند مشخص را از ما خریدید ولی اصالت آن تایید نشد بدون هیچ گونه هزینه‌ای عودت دهید. حالا دراین میان چند نکته دستوری قابل توجه است که شما مشتریان جهت بهره‌مندی از حقوق خود در جهت ضمانت اصالت کالا بایستی بدان توجه دقیق و ویژه داشته باشید.
اصالت کالا قبل از استفاده و نصب آن بر روی خودرو موضوعیت دارد لذا بعد از اینکه قطعه خودرو خودتان را دریافت نمودید با آرامش تمام به هر مرجعی خواستید نظیر مکانیک, پیامک تایید اعتبار محصول, دوستان خبره و ....  يا هر روشی که شما را مطمئن می‌سازد كنترل كرده و چنانچه شبهه‌ای به جهت اصل بودن آن قطعه پیش آمد به ما اعلام تا تمامی حقوق مادی و معنوی خودتان را دریافت نمایید. ولی چنانچه قطعه بر روی خودرو خود نصب شد به منزله تایید اصالت کالا از سمت شما مشتري گرامي بوده و قطعه مستعمل شده دیگر جایی برای بررسی اصالت نخواهد داشت.

ضمانت کیفیت کالا
ضمانت كيفيت كالا صرفا" به كيفيت كالاي اشاره شده در هر برندي بستگي دارد و اين مهم به خود شركت ارائه كننده برند بر مي گردد و تابع قوانين آن مي باشد. حال اگر در اين ميان كساني به شما ضمانت كيفي كالايي را ارائه مي كنند كه هيچ نماينده رسمي در كشور ندارد سخني گزاف بيش نگفته اند و فقط تيري در تاريكي انداخته اند.
در اين بين برخي محصولات خارجي توسط شركت هاي داخلي و يا برخي بيمه ها ضمانت شده اند كه دقيقا" تابع قوانين آنها هستند. لذا برخي محصولات با برند هاي خارجي كه هيچ مرجع رسمي براي ضمانت كيفي ندارند هيچ كس حتي ما مسئوليتي در جهت كيفيت آن نخواهيم داشت. البته ما همواره بر اساس تجربه چندين دهه خود و با بهره مندي از نظرات شما مشتريان و مكانيك هاي معتبر بهترين و شناخته شده ترين برندها را عرضه كرده و به هيچ وجه محصولات بي كيفيت را عرضه نكرده و نخواهيم كرد. با اين وجود هروقت با مشكل كيفي يك قطعه برخورد كنيم بلافاصله تيم كارشناسي جهت بررسي دقيق آن فعال مي كنيم و تا حصول نتيجه دقيق دست از بررسي بر نداشته و همواره نظر مثبت مشتريان ارزشمند را جلب مي كنيم.
در اينجا لازم ميدانيم آن جمله معروف را تاييد كنيم و بگوييم هر ارزاني بي حكمت نيست!
خوب قطعا" وقتي ديسك و صفحه خودرو يكسان در دو برند مختلف 80 هزار تومان تفاوت قيمت دارند قطعا" داراي اختلاف كيفي هستند پس اگر شما برند ارزانتر را انتخاب كرديد نبايد بدليل پايين بودن شتاب يا دوره عمر آن ما را سرزنش كنيد لذا توصيه مي كنيم قبل از انتخاب برند هر قطعه بررسي هاي لازم را از مكانيك، اينترنت و يا كارشناسان ما داشته و سپس آگاهانه انتخاب متناسب با نياز خود نماييد.