منو
سبد خرید

جستجوی سریع قطعات خودرو

قطعات مصرفی جلوبندی

قطعات مصرفی جلوبندی: شامل قطعات جلوبندی کامل، طبق، سیبک فرمان، سیبک تعادل، سیبک زیر اکسل، توپی سر کمک، بوش طبق، بوش جعبه فرمان، بوش اکسل، دسته موتور، محافظ، ضربه گیر، دو شاخ رام، لاستیک تعادل، لاستیک میل موجگیر، لاستیک چاکدار، لاستیک موجگیر و ... می باشد.
قطعات مناسب هر خودرو در صفحه مربوط به آن قرار گرفته است. با انتخاب خودروی خود می توانید صفحه محصولات به همراه مشخصات کامل و قیمت آن را سایت فروشگاه هیدیکا مشاهده کنید.
اگر محصول مورد نظر برای خودروی شما موجود نبود، از طریق شماره های ثابت فروشگاه هیدیکا و یا شبکه های اجتماعی، از موجودی و قیمت قطعه مورد نظر مطلع شوید.

فروشگاه قطعات خودرویی هیدیکا همواره در تلاش است تا بهترین و با کیفیت ترین برندهای قطعات مصرفی جلوبندی تولید داخل و محصولات خارجی وارداتی اصلی را با قیمتی رقابتی و ارزنده به همراه تخفیفات جذاب به شما مشتریان گرامی عرضه نماید.

از جمله شناخته شده ترین برندها/مارک های تجاری قطعات مصرفی که در فروشگاه قطعات خودرویی هیدیکا عرضه می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- قطعات جلوبندی امیرنیا ساخت ایران؛

- قطعات جلوبندی شرکت ایساکو؛

- قطعات جلوبندی شرکت سایپا؛

- قطعات جلوبندی برند TRW ساخت کشور آلمان؛

- قطعات جلوبندی برند کوجیفا ساخت اتحادیه اروپا؛

- قطعات جلوبندی شرکت ایمن تک کاران ساخت کشور ایران؛

- قطعات جلوبندی برند ISPCO ساخت کشور ایران؛

- قطعات جلوبندی شرکت تلدا ساخت کشور ایران؛

و ….

تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
ساده 16 عددی بدون قرقری فرمانطبق بوش فلزی 2عددلاستیک تعادل 4عددپیچ طبق 2عددمحافظ بوش طبق 4عددسیبک فرمان 2عددلاستیک چاکدار 2عدد   ..
2,173,000 تومان 1,758,000 تومان
مجموعه جلوبندی امیرنیا مناسب برای پژو206 تیپ5,6.2/پژوV8,V9SD206/پژو207/رانا اصل ایران
-18 % تامین کالا بزودی
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
8عددیطبق 2عددسیبک فرمان 2عددقرقری فرمان 2عددمیل موجگیر 2عدد  ..
3,090,000 تومان 2,509,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
18عددی طبق بوش فلزی 2عددسیبک فرمان 2عددقرقری فرمان ساده(بدون هیدرولیک) 2عددلاستیک چاکدار 2عددلاستیک تعادل 4عددمحافظ بوش طبق 4عددپیچ طبق 2عدد ..
2,399,000 تومان 1,943,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
18عددیطبق بوش فلزی 2عددلاستیک چاکدار2عددمحافظ بوش طبق 4عددپیچ طبق 2عددقرقری فرمان هیدرولیک 2عددسیبک فرمان 2عددلاستیک تعادل 4عدد ..
2,638,000 تومان 2,139,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
14عددیسیبک فرمان 2عددسیبک زیرکمک 2عددبوش طبق جناقی 2عددبوش طبق لبه دار 2عددلاستیک چاکدار 4عددمیل موجگیر 2عدد  ..
2,531,000 تومان 2,050,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی طبق بوش فلزی امیرنیا پراید ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.طبق خودرو از اصلی ترین اجزای جلوبندی و قطعه ای فلزی است که در دو سر آن بوش های محوری قرار دارد و از یک سمت به قطعات متحرک سیستم تعلیق (از طریق سیبک ها به چر..
700,000 تومان 549,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی طبق بوش لاستیکی امیرنیا پراید ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.طبق خودرو از اصلی ترین اجزای جلوبندی و قطعه ای فلزی است که در دو سر آن بوش های محوری قرار دارد و از یک سمت به قطعات متحرک سیستم تعلیق (از طریق سیبک ها به..
520,000 تومان 402,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی سیبک فرمان یا چپقی امیرنیا پراید ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.سیبک فرمان از اجزاء جعبه فرمان می باشد و وظیفه آن به عنوان محور چرخشی این است که هنگام چرخاندن فرمان، حرکات سیستم فرمان را به چرخهای جلو منتقل کند. در..
242,000 تومان 173,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی سیبک مفصل یا قرقری فرمان امیرنیا پراید ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.سیبک مفصل یا قرقری فرمان از اجزاء جعبه فرمان می باشد. وظیفه این قطعه این است که نیروی کششی یا فشاری جعبه فرمان را به سیبک فرمان منتقل کند. قرقری..
242,000 تومان 173,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی توپی سر کمک امیرنیا پراید ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.توپی سر کمک به کمک فنر ها وصل می شود. در واقع قسمت بالایی مجموعه کمک فنر نصب می شود. استفاده از توپی سر کمک با کیفیت مانع از ایجاد صدا در خودرو می شود.   و..
351,000 تومان 264,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی بوش طبق فلزی امیرنیا پراید ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.بوش طبق فلزی: این قطعه روی طبق خودرو سوار می شود و وظیفه آن انسجام بخشیدن به طبق است. بوش ها جهت حذف لرزش ها، حذف سر وصدا هنگام حرکت و برای تحمل بخشی از ضرب..
121,000 تومان 75,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی بوش طبق لاستیکی امیرنیا پراید ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.بوش طبق لاستیکی داخل طبق قرار می گیرد و وظیفه آن انسجام طبق و کمک به دقیق شدن میزان فرمان (تنظیم فرمان) می باشد. بوش ها جهت حذف لرزش ها، حذف سر وصدا هنگا..
99,000 تومان 57,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی بوش اکسل امیرنیا پراید ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.بوش اکسل قطعه ای است که بر روی اکسل عقب خودرو قرار می گیرد. وظیفه بوش اکسل محکم نگه داشتن اکسل و جلوگیری از تکان خوردن آن است.   علائم خرابی بوش اکسل صدای ضرب..
146,000 تومان 95,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی لاستیک تعادل امیرنیا پراید یک عدد ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.لاستیک تعادل در سیستم تعلیق خودرو برای نصب و ثابت کردن دو انتهای میل تعادل به بازوی پایین چرخ های جلو (طبق)، روی طبق قرار می گیرد. وظیفه لاستیک تعادل..
57,000 تومان 22,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی لاستیک چاکدار امیرنیا پراید یک عدد ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.لاستیک چاکدار در سیستم تعلیق خودرو بر روی محور چرخ ها قرار می گیرد. وظیفه لاستیک چاکدار انسجام بخشیدن به حرکت خودرو و گرفتن موج جاده می باشد.   عل..
73,000 تومان 36,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی دسته موتور شماره یک امیرنیا پراید ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.دسته موتور شماره یک: وظیفه دسته موتور شماره 1 انسجام و عدم لرزش خودرو و تحمل نیروهای جانبی موتور می باشد. دسته موتور شماره یک به گیربکس و موتور وصل م..
494,000 تومان 381,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی دسته موتور شماره دو امیرنیا پراید ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.دسته موتور شماره دو: وظیفه دسته موتور شماره 2  انسجام و عدم لرزش خودرو و تحمل نیروهای جانبی موتور می باشد. دسته موتور شماره دو به گیربکس و موتور وصل ..
378,000 تومان 286,000 تومان
خرید اینترنتی محافظ بوش طبق ایمن تک کاران پراید یک عدد ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.محافظ بوش طبق این بوش های لاستیکی باعث طولانی تر شدن عمر طبق می شوند. بوش های محافظ از ایجاد تماس طبق با بدنه شاسی و ایجاد سر و صدا جلوگیری می..
9,000 تومان -17,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی ضربه گیر کمک عقب یا نری و مادگی امیرنیا پراید یک دست ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.ضربه گیر کمک عقب یا نری و مادگی: این قطعه از لرزش و تکان های شدید خودرو در جاده های ناهموار و سرعت گیرها جلوگیری می کند و همچنین ب..
81,000 تومان 42,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی طبق کامل راست امیرنیا رنو تندر نود ال 90 ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.طبق از اصلی ترین اجزای جلوبندی و قطعه ای فلزی است که در دو سر آن بوش های محوری قرار دارد و از یک سمت به قطعات متحرک سیستم تعلیق (از طریق سیبک ..
1,191,000 تومان 952,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی طبق کامل چپ امیرنیا رنو ال 90 تندر نود ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.طبق از اصلی ترین اجزای جلوبندی و قطعه ای فلزی است که در دو سر آن بوش های محوری قرار دارد و از یک سمت به قطعات متحرک سیستم تعلیق (از طریق سیبک ها..
1,191,000 تومان 952,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی سیبک فرمان یا چپقی راست امیرنیا رنو تندر نود ال 90 ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.سیبک فرمان از اجزاء جعبه فرمان می باشد و وظیفه آن به عنوان محور چرخشی این است که هنگام چرخاندن فرمان، حرکات سیستم فرمان را به چرخهای..
548,000 تومان 425,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی سیبک فرمان یا چپقی چپ امیرنیا رنو ال نود تندر 90 ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.سیبک فرمان از اجزاء جعبه فرمان می باشد و وظیفه آن به عنوان محور چرخشی این است که هنگام چرخاندن فرمان، حرکات سیستم فرمان را به چرخهای ج..
548,000 تومان 425,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی سیبک مفصل یا قرقری فرمان امیرنیا رنو ال 90 تندر 90 ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.سیبک مفصل یا قرقری فرمان از اجزاء جعبه فرمان می باشد. وظیفه این قطعه این است که نیروی کششی یا فشاری جعبه فرمان را به سیبک فرمان منتق..
253,000 تومان 183,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی سیبک زیر اکسل یا سیبک زیر کمک امیرنیا رنو تندر نود ال 90 ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.سیبک زیر اکسل یا سیبک زیر کمک قطعه ای در جلوبندی خودرو است که همیشه در معرض نیروهای فشاری و فشاری قرار می گیرد. این قطعه در قس..
298,000 تومان 220,000 تومان
تولید کننده: اورجینال-ORIGINAL
خرید اینترنتی دسته موتور بالا راست اصلی و اورجینال رنو ال 90 تندر 90 ساخت فرانسه. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.دسته موتور خودرو بارزترین تکیه گاه و حافظ تعادل موتور خودرو می باشد و وظیفه تحمل وزن موتور را دارد. روشن شدن خودرو، گاز دادن ها..
2,932,000 تومان 2,380,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی دسته موتور شاتونی امیرنیا رنو تندر نود ال 90 ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.دسته موتور شاتونی: وظیفه دسته موتور شاتونی انسجام و عدم لرزش خودرو است. دسته موتور شاتونی بسیار حساس است و اگر سرعت گیرها را آهسته رد نکنی..
602,000 تومان 469,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی لاستیک میل موجگیر یا چاکدار امیرنیا رنو تندر نود ال 90 ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.لاستیک میل موجگیر یا چاکدار خودرو : این قطعه جلوبندی به همراه میل موجگیر ضربه ها و ارتعاشاتی که را که از چرخ به اتاق خودرو وارد ..
84,000 تومان 44,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی بوش طبق لبه دار امیرنیا رنو تندر نود ال 90 ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.بوش طبق جزء قطعات جلوبندی خودرو است که کنار طبق و چرخ ها قرار دارد و ضربات وارده از چرخها به سیستم تعلیق و رام خودرو را کاهش می دهد. وظیفه ب..
173,000 تومان 117,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی طبق کامل راست امیرنیا پژو 206 تیپ 5 ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.طبق از اصلی ترین اجزای جلوبندی و قطعه ای فلزی است که در دو سر آن بوش های محوری قرار دارد و از یک سمت به قطعات متحرک سیستم تعلیق (از طریق سیبک ها به..
1,995,000 تومان 1,611,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی طبق کامل چپ امیرنیا پژو 206 تیپ 5 ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.طبق از اصلی ترین اجزای جلوبندی و قطعه ای فلزی است که در دو سر آن بوش های محوری قرار دارد و از یک سمت به قطعات متحرک سیستم تعلیق (از طریق سیبک ها به چ..
1,995,000 تومان 1,611,000 تومان
تولید کننده: تی-آر-دابلیو-TRW
خرید اینترنتی طبق راست TRW پژو 206 تیپ 5 ساخت اتحادیه اروپا eu. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.طبق از اصلی ترین اجزای جلوبندی و قطعه ای فلزی است که در دو سر آن بوش های محوری قرار دارد و از یک سمت به قطعات متحرک سیستم تعلیق (از طریق سیبک ها ..
5,984,000 تومان 4,882,000 تومان
طبق راست کوجیفا-COGEFA اصل اروپا-EU مناسب برای پژو206/پژو207/رانا
-20 % تامین کالا بزودی
تولید کننده: کوجیفا-COGEFA
خرید اینترنتی طبق راست کوجیفا cogefa پژو 206 تیپ 5 ساخت اتحادیه اروپا eu. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.طبق از اصلی ترین اجزای جلوبندی و قطعه ای فلزی است که در دو سر آن بوش های محوری قرار دارد و از یک سمت به قطعات متحرک سیستم تعلیق (از طری..
999,000 تومان 795,000 تومان
طبق چپ کوجیفا-COGEFA اصل اروپا-EU مناسب برای پژو206/پژو207/رانا
-20 % تامین کالا بزودی
تولید کننده: کوجیفا-COGEFA
خرید اینترنتی طبق چپ کوجیفا cogefa پژو 206 تیپ 5 ساخت اتحادیه اروپا eu. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.طبق از اصلی ترین اجزای جلوبندی و قطعه ای فلزی است که در دو سر آن بوش های محوری قرار دارد و از یک سمت به قطعات متحرک سیستم تعلیق (از طریق ..
999,000 تومان 795,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی سیبک فرمان راست امیرنیا پژو 206 تیپ 2 ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.سیبک فرمان از اجزاء جعبه فرمان می باشد و وظیفه آن به عنوان محور چرخشی این است که هنگام چرخاندن فرمان، حرکات سیستم فرمان را به چرخهای جلو منتقل کن..
316,000 تومان 234,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی سیبک فرمان چپ امیرنیا پژو 206 تیپ 2 ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.سیبک فرمان از اجزاء جعبه فرمان می باشد و وظیفه آن به عنوان محور چرخشی این است که هنگام چرخاندن فرمان، حرکات سیستم فرمان را به چرخهای جلو منتقل کند...
316,000 تومان 234,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی قرقری فرمان یا سیبک مفصل امیرنیا پژو 206 تیپ 3 ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.سیبک مفصل یا قرقری فرمان از اجزاء جعبه فرمان می باشد. وظیفه این قطعه این است که نیروی کششی یا فشاری جعبه فرمان را به سیبک فرمان منتقل کن..
351,000 تومان 264,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی میل تعادل یا میل موجگیر امیرنیا پژو 206 تیپ 2 ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.میل موجگیر یا سیبک تعادل نوعی فنر موجگیر است که معمولا بین دو طبق پایین نصب می شود. وظیفه میل تعادل کنترل غلتش اتاق خودرو هنگام دور زدن، ..
369,000 تومان 278,000 تومان
تولید کننده: تی-آر-دابلیو-TRW
خرید اینترنتی میل تعادل یا میل موجگیر TRW پژو 206 تیپ 2 ساخت EU. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.میل موجگیر یا سیبک تعادل نوعی فنر موجگیر است که معمولا بین دو طبق پایین نصب می شود. وظیفه میل تعادل کنترل غلتش اتاق خودرو هنگام دور زدن، پیچیدن ..
707,000 تومان 555,000 تومان
تولید کننده: آی-اس-پی-کو-ISPCO
خرید اینترنتی دسته موتور زیر باطری آی اس پی کو ispco پژو 206 تیپ 2 ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.دسته موتور زیر باطری: این قطعه از لرزش خودرو جلوگیری می کند و در زیر باطری خودرو قرار دارد. در صورت آسیب دیدن این قطعه خودرو به لر..
165,000 تومان 111,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی دسته موتور دو سر پیچ امیرنیا پژو 206 تیپ 2 ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.دسته موتور دو سر پیچ: هنگام نیم کلاچ و موارد مشابه جلوی ضربه خودرو را می گیرد و از لرزش اتاق خودرو جلوگیری می کند و در قسمت بالا سمت شاگرد و..
477,000 تومان 366,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی دسته موتور گرد فلزی امیرنیا پژو 206 تیپ 2 ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.دسته موتور گرد فلزی: وظیفه دسته موتور گرد فلزی جلوگیری از لرزش خودرو است. دسته موتور گرد فلزی در قسمت زیر باطری قرار می گیرد. خرابی دسته موتو..
181,000 تومان 124,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی دسته موتور گرد کائوچویی امیرنیا پزو 206 تیپ 2 ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.دسته موتور گرد کائوچویی: وظیفه دسته موتور گرد کائوچویی جلوگیری از لرزش خودرو است. دسته موتور گرد فلزی در قسمت زیر باطری قرار می گیرد. خرا..
247,000 تومان 178,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی بوش طبق امیرنیا پژو 206 تیپ 5 یک دست (2 عدد) ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.بوش طبق جزء قطعات جلوبندی خودرو است که کنار طبق و چرخ ها قرار دارد و ضربات وارده از چرخها به سیستم تعلیق و رام خودرو را کاهش می دهد. وظیفه..
540,000 تومان 418,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی دو شاخه رام امیرنیا پژو 206 تیپ 2 ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.دو شاخه رام اتصالی بین دسته موتور گرد تفلونی و رام می باشد. این قطعه جلوی ضربه های احتمالی به گیربکس را می گیرد و باعث استحکام گیربکس می شود.   علا..
248,000 تومان 179,000 تومان
تولید کننده: آی-اس-پی-کو-ISPCO
خرید اینترنتی دو شاخه رام آی اس پی کو I.S.P-CO رانا ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.دو شاخه رام اتصالی بین دسته موتور گرد تفلونی و رام می باشد. این قطعه جلوی ضربه های احتمالی به گیربکس را می گیرد و باعث استحکام گیربکس می شود.   ..
120,000 تومان 74,000 تومان
تولید کننده: تلدا-TELDA
خرید اینترنتی طبق کامل راست تلدا telda پژو 405 glx معمولی ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.طبق از اصلی ترین اجزای جلوبندی و قطعه ای فلزی است که در دو سر آن بوش های محوری قرار دارد و از یک سمت به قطعات متحرک سیستم تعلیق (از طریق سی..
1,383,000 تومان 1,109,000 تومان
تولید کننده: تلدا-TELDA
خرید اینترنتی طبق کامل چپ تلدا telda پژو 405 glx معمولی ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.طبق از اصلی ترین اجزای جلوبندی و قطعه ای فلزی است که در دو سر آن بوش های محوری قرار دارد و از یک سمت به قطعات متحرک سیستم تعلیق (از طریق سیبک..
1,383,000 تومان 1,109,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی سیبک فرمان یا چپقی راست امیرنیا پژو 405 glx معمولی ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.سیبک فرمان از اجزاء جعبه فرمان می باشد و وظیفه آن به عنوان محور چرخشی این است که هنگام چرخاندن فرمان، حرکات سیستم فرمان را به چرخهای..
360,000 تومان 271,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی سیبک فرمان یا چپقی چپ امیرنیا پژو 405 glx معمولی ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.سیبک فرمان از اجزاء جعبه فرمان می باشد و وظیفه آن به عنوان محور چرخشی این است که هنگام چرخاندن فرمان، حرکات سیستم فرمان را به چرخهای ج..
360,000 تومان 271,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی سیبک مفصل یا قرقری فرمان امیرنیا پژو 405 glx معمولی ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.سیبک مفصل یا قرقری فرمان از اجزاء جعبه فرمان می باشد. وظیفه این قطعه این است که نیروی کششی یا فشاری جعبه فرمان را به سیبک فرمان منت..
253,000 تومان 183,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی سیبک مفصل یا قرقری فرمان امیرنیا پژو 405 glx معمولی طرح ماندو یک تکه ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.سیبک مفصل یا قرقری فرمان از اجزاء جعبه فرمان می باشد. وظیفه این قطعه این است که نیروی کششی یا فشاری جعبه فرمان را ..
312,000 تومان 231,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی میل تعادل یا میل موجگیر امیرنیا پژو 405 glx معمولی ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.میل موجگیر یا سیبک تعادل نوعی فنر موجگیر است که معمولا بین دو طبق پایین نصب می شود. وظیفه میل تعادل کنترل غلتش اتاق خودرو هنگام دور ..
262,000 تومان 190,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی سیبک زیر اکسل یا سیبک زیر کمک امیرنیا پژو 405 glx معمولی ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.سیبک زیر اکسل یا سیبک زیر کمک قطعه ای در جلوبندی خودرو است که همیشه در معرض نیروهای فشاری و فشاری قرار می گیرد. این قطعه در قس..
262,000 تومان 190,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی توپی سر کمک ساده امیرنیا پژو 405 glx معمولی ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.توپی سر کمک به کمک فنر ها وصل می شود. در واقع قسمت بالایی مجموعه کمک فنر نصب می شود. استفاده از توپی سر کمک با کیفیت مانع از ایجاد صدا در خ..
244,000 تومان 175,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی توپی سر کمک دو لبه امیرنیا پژو 405 glx معمولی ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.توپی سر کمک به کمک فنر ها وصل می شود. در واقع قسمت بالایی مجموعه کمک فنر نصب می شود. استفاده از توپی سر کمک با کیفیت مانع از ایجاد صدا در..
391,000 تومان 296,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی توپی سر کمک امیرنیا پژو 405 glx معمولی طرح 206 ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.توپی سر کمک به کمک فنر ها وصل می شود. در واقع قسمت بالایی مجموعه کمک فنر نصب می شود. استفاده از توپی سر کمک با کیفیت مانع از ایجاد صدا د..
557,000 تومان 432,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی بوش طبق لبه دار امیرنیا پژو 405 glx معمولی ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.بوش طبق جزء قطعات جلوبندی خودرو است که کنار طبق و چرخ ها قرار دارد و ضربات وارده از چرخها به سیستم تعلیق و رام خودرو را کاهش می دهد. وظیفه ب..
153,000 تومان 101,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی بوش طبق جناقی امیرنیا پژو 405 glx معمولی ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.بوش طبق جزء قطعات جلوبندی خودرو است که کنار طبق و چرخ ها قرار دارد و ضربات وارده از چرخها به سیستم تعلیق و رام خودرو را کاهش می دهد. وظیفه بوش..
271,000 تومان 198,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی بوش جعبه فرمان امیرنیا پژو 405 glx معمولی ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.بوش جعبه فرمان جزو قطعات جلوبندی و سیستم تعلیق خودرو می باشد. این بوش به کمک هیدرولیک و جعبه فرمان وصل می شود.   وظیفه بوش جعبه فرمان: لقی ..
92,000 تومان 51,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی بلاستیک موجگیر چاکدار امیرنیا پژو 405 glx معمولی یک دست (4 عدد) ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.لاستیک موجگیر (چاکدار) این قطعه بر روی محور چرخ ها قرار می گیرد و وظیفه آن اینست که با گرفتن موج جاده به حرکت خودرو انس..
235,000 تومان 168,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی دسته موتور زیر باطری یا بیضی امیرنیا پژو 405 glx معمولی ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.دسته موتور زیر باطری یا دسته موتور بیضی: این قطعه از لرزش خودرو جلوگیری می کند و در زیر باطری خودرو قرار دارد. در صورت آسیب دید..
166,000 تومان 111,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی دسته موتور دو سر پیچ روغن دار امیرنیا پژو 405 glx معمولی ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.دسته موتور دو سر پیچ: هنگام نیم کلاچ و موارد مشابه جلوی ضربه خودرو را می گیرد و از لرزش اتاق خودرو جلوگیری می کند و در قسمت با..
360,000 تومان 271,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی دسته موتور گرد فلزی یا بوش دسته موتور امیرنیا پژو 405 glx معمولی ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.دسته موتور گرد فلزی: وظیفه دسته موتور گرد فلزی جلوگیری از لرزش خودرو است. دسته موتور گرد فلزی در قسمت زیر باطری قرار م..
226,000 تومان 161,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی دسته موتور گرد کائوچویی یا بوش دسته موتور امیرنیا پزو 405 glx معمولی ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.دسته موتور گرد کائوچویی: وظیفه دسته موتور گرد کائوچویی جلوگیری از لرزش خودرو است. دسته موتور گرد فلزی در قسمت زیر ..
188,000 تومان 130,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی دو شاخه رام امیرنیا پژو 405 glx معمولی ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.دو شاخه رام اتصالی بین دسته موتور گرد تفلونی و رام می باشد. این قطعه جلوی ضربه های احتمالی به گیربکس را می گیرد و باعث استحکام گیربکس می شود.  ..
235,000 تومان 168,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی ضربه گیر زبانه ای دسته موتور بالا راست یا کله قندی امیرنیا پژو 405 glx معمولی ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید. ضربه گیر دسته موتور یو شکلضربه گیر زبانه ای دسته موتور بالا راست (کله قندی) این قطعه در کاهش ضربات وارد..
144,000 تومان 93,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی میل موجگیر یا میل تعادل راست امیرنیا سمند lx موتور ef7 ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.میل موجگیر یا سیبک تعادل نوعی فنر موجگیر است که معمولا بین دو طبق پایین نصب می شود. وظیفه میل تعادل کنترل غلتش اتاق خودرو هنگام ..
360,000 تومان 271,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی سیبک تعادل یا میل موجگیر چپ امیرنیا سمند lx موتور ef7 ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.میل موجگیر یا سیبک تعادل نوعی فنر موجگیر است که معمولا بین دو طبق پایین نصب می شود. وظیفه میل تعادل کنترل غلتش اتاق خودرو هنگام د..
360,000 تومان 271,000 تومان
تولید کننده: آی-اس-پی-کو-ISPCO
خرید اینترنتی دسته موتور زیر باطری آی اس پی کو ispco زانتیا ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.دسته موتور زیر باطری: این قطعه از لرزش خودرو جلوگیری می کند و در زیر باطری خودرو قرار دارد. در صورت آسیب دیدن این قطعه خودرو به لرزش می ا..
135,000 تومان 86,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی طبق راست امیرنیا ریو ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.طبق از اصلی ترین اجزای جلوبندی و قطعه ای فلزی است که در دو سر آن بوش های محوری قرار دارد و از یک سمت به قطعات متحرک سیستم تعلیق (از طریق سیبک ها به چرخ ها) و از س..
1,012,000 تومان 806,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی طبق چپ امیرنیا ریو ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.طبق از اصلی ترین اجزای جلوبندی و قطعه ای فلزی است که در دو سر آن بوش های محوری قرار دارد و از یک سمت به قطعات متحرک سیستم تعلیق (از طریق سیبک ها به چرخ ها) و از سمت..
1,012,000 تومان 806,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی سیبک فرمان یا چپقی امیرنیا ریو ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.سیبک فرمان از اجزاء جعبه فرمان می باشد و وظیفه آن به عنوان محور چرخشی این است که هنگام چرخاندن فرمان، حرکات سیستم فرمان را به چرخهای جلو منتقل کند. در ص..
289,000 تومان 212,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی سیبک مفصل یا قرقری فرمان امیرنیا ریو ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.سیبک مفصل یا قرقری فرمان از اجزاء جعبه فرمان می باشد. وظیفه این قطعه این است که نیروی کششی یا فشاری جعبه فرمان را به سیبک فرمان منتقل کند. قرقری ف..
331,000 تومان 247,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی میل موجگیر یا سیبک تعادل راست امیرنیا ریو ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.میل موجگیر یا سیبک تعادل نوعی فنر موجگیر است که معمولا بین دو طبق پایین نصب می شود. وظیفه میل تعادل کنترل غلتش اتاق خودرو هنگام دور زدن، پیچی..
377,000 تومان 285,000 تومان
تولید کننده: امیرنیا-AMIR NIA
خرید اینترنتی سیبک تعادل یا میل موجگیر چپ امیرنیا ریو ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.میل موجگیر یا سیبک تعادل نوعی فنر موجگیر است که معمولا بین دو طبق پایین نصب می شود. وظیفه میل تعادل کنترل غلتش اتاق خودرو هنگام دور زدن، پیچیدن..
377,000 تومان 285,000 تومان
نمایش 1 تا 78 از 78 (1 صفحه)