منو
سبد خرید

جستجوی سریع قطعات خودرو

سیلندر، سر سیلندر

سیلندر و سرسیلندر بخش مرکزی و هسته اصلی موتور خودرو محسوب می شود. بلوک سیلندر بخشی از هویت یا شناسنامه خودرو را در خود جای داده و مطابق شماره موتور مندرج بر روی آن می توان هویت خودرو را شناسایی کرد آنچه مسلم است تعویض بلوک سیلندر مستلزم طی کردن مراحل قانونی در مراجع ذی صلاح می باشد.
سرسیلندر در بخش فوقانی بلوک سیلندر به کمک واشر سرسیلندر به ان متصل شده که محفظه احتراق موتور را تشکیل می دهد. سرسیلندرها عموما" در 2 الگوی سرسیلندر خالی (لخت) و سرسیلندر کامل ارائه می شود که مجموعه سرسیلندر کامل علاوه بر سرسیلندر برخی ملحقات نظیر سوپاپ،میل سوپاپ ها،گیج و ... را در خود جای داده که این اجزاء آب بندی شده اند.
سرسیلندر از اجزایی است که تا حد مجازی مورد تعمیر قرار گرفته و پس از طی کردن عملیات تراشکاری مجددا" قابل استفاده می شود. شما مشتریان فروشگاه هیدیکا می توانید با انتخاب نوع خودرو خودتان انواع مدل ها و برندهای سیلندر و سرسیلندر را مشاهده و نسبت به خرید قطعات مورد نظرتان با قیمت های رقابتی و فوق العاده اقدام نمایید.
تولید کننده: سازه پژوهان-SAZE PAZHOHAN
سرسیلندر پراید انژکتوری سازه پژوهان کیا ساخت ایران بهترین مارک های سرسیلندر پراید و سایر خودروهای سایپا و ایران خودرو در فروشگاه اینترنتی هیدیکا موجود می باشد. ..
3,526,000 تومان 2,867,000 تومان
تولید کننده: سازه پژوهان-SAZE PAZHOHAN
سرسیلندر پراید کاربراتوری سازه پژوهان کیا ساخت ایران بهترین مارک های سرسیلندر پراید و سایر خودروهای سایپا و ایران خودرو در فروشگاه اینترنتی هیدیکا موجود می باشد. ..
6,430,000 تومان 5,248,000 تومان
تولید کننده: سازه پژوهان-SAZE PAZHOHAN
سرسیلندر تیبا یورو2 سازه پژوهان کیا ساخت ایران بهترین مارک های سرسیلندر تیبا یورو2 و سایر خودروهای سایپا و ایران خودرو در فروشگاه اینترنتی هیدیکا موجود می باشد. ..
4,521,000 تومان 3,683,000 تومان
تولید کننده: سازه پژوهان-SAZE PAZHOHAN
سرسیلندر تیبا یورو4 سازه پژوهان کیا ساخت ایران بهترین مارک های سرسیلندر تیبا یورو2 و سایر خودروهای سایپا و ایران خودرو در فروشگاه اینترنتی هیدیکا موجود می باشد. ..
4,521,000 تومان 3,683,000 تومان
تولید کننده: کنتیننتال-CONTINENTAL
این سر سیلندر قابل استفاده بر روی خودروهای بنزینی و گازسوز می باشد. ..
7,291,000 تومان 5,954,000 تومان
نمایش 1 تا 16 از 16 (1 صفحه)