منو
سبد خرید

جستجوی سریع قطعات خودرو

تسمه و هرزگردها

فروشگاه هیدیکا به عنوان یک مرجع در فروش انواع قطعات و لوازم یدکی خودرو در سطح کشور با مرکزیت در بازار مرکزی قطعات خودرو تهران (بازار چراغ برق-ملت) نسبت به تامین نیازهای مصرفی انواع تسمه و کیت های تسمه تایم-دینام-کولر-هیدرلیک و .. اقدام نموده است.

مجموعه قطعات خودرویی هیدیکا محصولات تسمه و هرزگردها را عموما در دو بخش تسمه ها بصورت مستقل و یا کیت های کامل انواع تسمه ها که علاوه بر تسمه شامل مجموعه هرزگردها، بلبرینگ ها و سایر قطعات مصرفی مجموعه های تسمه و هرزگرد می گردد را ارائه می نماید.

انواع دسته بندی های گروه قطعات تسمه و هرزگردها در فروشگاه اینترنتی قطعات خودرویی هیدیکا شامل دسته بندی های زیر می باشد:

1- انواع تسمه تایم (پراید/تیبا/سمند/پژو405/پژو206/ریو/رانا/ال90/مگان/زانتیا/ساینا/کوییک/پژو207 و ….)

2- کیت تایم شامل تسمه تایم، هرزگرد تایم، بلبرینگ تایم و سایر اتصالات آمادی (پراید/تیبا/سمند/پژو405/پژو206/ریو/رانا/ال90/مگان/زانتیا/ساینا/کوییک/پژو207 و ….)

3- انواع پولکی های میل سوپاپ (پراید/تیبا/سمند/پژو405/پژو206/ریو/رانا/ال90/مگان/زانتیا/ساینا/کوییک/پژو207 و ….)

4- تسمه دینام (پراید/تیبا/سمند/پژو405/پژو206/ریو/رانا/ال90/مگان/زانتیا/ساینا/کوییک/پژو207 و ….)

5- کیت دینام شامل تسمه دینام، هرزگرد دینام، بلبرینگ دینام (پراید/تیبا/سمند/پژو405/پژو206/ریو/رانا/ال90/مگان/زانتیا/ساینا/کوییک/پژو207 و ….)

6- تسمه کولر و اتصالات

7- تسمه هیدرولیک و اتصالات

فروشگاه هیدیکا با گردآوری طیف گسترده ای از انواع برندهای معتبر و پرآوازه همواره تلاش می نماید تا در مسیر رفع نیازهای شما مشتریان گرامی گام بر دارد. انواع برندهای معتبر مصرفی گروه های خودروسازی داخل نظیر ایران خودرو (ایساکو) و سایپا همچنین برندهای وارداتی معتبر و با قیمت های بسیار ارزنده و رقابتی بصورت همزمان در فروشگاه قطعات خودرویی هیدیکا به عنوان یک برند معتبر به شما مشتریان عزیز عرضه می گردد.