منو
سبد خرید

جستجوی سریع قطعات خودرو

کمک فنر و فنر لول

کمک فنر قطعه ای از سیستم تعلیق و جلوبندی خودرو می باشد که در نزدیکی هر چرخ نصب می شود و به فنر کمک می کند.کمک فنر نقش مهمی در ایمنی خودرو دارد و در صورتی که کمک فنر ها خراب شوند احتمال آسیب دیدن و خرابی قطعات دیگری نظیر بلبرینگ چرخ ها، دیفرانسیل، جعبه فرمان، گیربکس، لاستیک چرخ ها، مجموعه سیبک فرمان ها، فنر و بوش های لاستیکی سیستم تعلیق نیز افزایش می یابد.

درخصوص خرابی و تعویض کمک فنرها به موارد زیر دقت کنید:

درصورت نشتی کمک فنر، حتما باید این قطعه تعویض شود. (سیال روغن حتما باید در کمک فنرها وجود داشته باشند.
بالا و پایین رفتن خودرو و شیرجه رفتن خودرو هنگام ترمز شدید، می تواند به علت خرابی کمک فنر باشد.
پیچش بیش از حد خودرو در سر پیچ می تواند نشانه خرابی کمک فنر باشد.
اگر چرخ ها روی جاده برقصند و یا بالا و پایین بروند می تواند ناشی از فرسودگی فنرها و کمک فنرها باشد.
کشیده شدن خودرو به یک سمت ممکن است به علت خرابی در سیستم تعلیق شامل تایرها، فنرها و کمک فنرها باشد.

کمک فنر مناسب هر خودرو در صفحه مربوط به آن قرار گرفته است. با انتخاب خودروی خود می توانید صفحه محصولات به همراه مشخصات کامل و قیمت آن را مشاهده کنید.
اگر محصول مورد نظر برای خودروی شما موجود نبود، از طریق شماره های ثابت فروشگاه هیدیکا و یا شبکه های اجتماعی، از موجودی و قیمت قطعه مورد نظر مطلع شوید.

کمک فنر دنا کی-دی-اس-KDS مدل گازی جلو دو عدد ساخت ایران، و انواع بهترین مارک های کمک فنر خودروهای ایران خودرو را می توانید با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید. این نوع کمک فنر، در قسمت جلو خودرو نصب می شود.کمک فنرهای گازی با حرکت سریع گاز از شکل گیری قطرات ریز روغن ..
1,326,000 تومان 1,180,000 تومان
کمک فنر اصلی دنا کی-دی-اس-KDS مدل گازی عقب دو عدد ساخت ایران، و انواع بهترین مارک های کمک فنر خودروهای ایران خودرو را می توانید با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید. این نوع کمک فنر، در قسمت عقب خودرو نصب می شود.کمک فنرهای گازی با حرکت سریع گاز از شکل گیری قطرات ریز ..
1,022,000 تومان 907,000 تومان
تولید کننده: ژاپن
کمک فنر جلو کایابا kyb اصلی پراید دو عدد ساخت ژاپن، و انواع کمک فنر خودروهای سایپا را می توانید با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید. این نوع کمک فنر، در قسمت جلو خودرو نصب می شود.کمک فنر در سیستم تعلیق موازی با فنر بسته می شود و وسیله ای مکانیکی است که جهت کنترل یا ..
1,229,000 تومان 1,093,000 تومان
کمک فنر عقب پراید کا-یا-با-KYB اصل ژاپن (چپ و راست-2عدد)
-11 % تامین کالا بزودی
تولید کننده: ژاپن
کمک فنر عقب کایابا kyb اصلی پراید دو عدد ساخت ژاپن، و انواع کمک فنر خودروهای سایپا را می توانید با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید. این نوع کمک فنر، در قسمت عقب خودرو نصب می شود.ممکن است در بعضی خودروها کمک فنر روغنی بهتر جواب بدهد و در بعضی دیگر کمک فنر گازی. با ت..
1,097,000 تومان 974,000 تومان
کمک فنر پراید مارک کی دی اس kds مدل گازی جلو دو عدد ساخت مشترک کشورهای ایران و کره، و انواع کمک فنر خودروهای سایپا را می توانید با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید. این نوع کمک فنر، در قسمت جلو خودرو نصب می شود.کمک فنرهای گازی با حرکت سریع گاز از شکل گیری قطرات ریز ..
871,000 تومان 770,000 تومان
کمک فنر پراید کی دی اس kds مدل گازی عقب دو عدد ساخت مشترک کشورهای ایران و کره، و انواع بهترین مارک های کمک فنر خودروهای سایپا را می توانید با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید. این نوع کمک فنر، در قسمت عقب خودرو نصب می شود.کمک فنرهای گازی با حرکت سریع گاز از شکل گیری..
871,000 تومان 770,000 تومان
کمک فنر پراید cng کی دی اس kds مدل گازی عقب دو عدد ساخت مشترک کشورهای ایران و کره، و انواع بهترین مارک های کمک فنر خودروهای سایپا را می توانید با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید. این نوع کمک فنر، در قسمت عقب خودرو نصب می شود.کمک فنرهای گازی با حرکت سریع گاز از شکل ..
871,000 تومان 770,000 تومان
کمک فنر جلو پراید مدل اسپرت گازی مارک کی دی اس kds ساخت مشترک کشورهای ایران و کره و انواع کمک فنر خودروهای سایپا را می توانید با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید. شامل دو عدد کمک فنر جلو این نوع کمک فنر، در قسمت جلو خودرو نصب می شود. کمک فنرهای اسپرت ارتفاع خودرو را ک..
953,000 تومان 845,000 تومان
کمک فنر پراید کی دی اس kds اصلی اسپرت گازی عقب دو عدد، ساخت مشترک کشورهای ایران و کره، و انواع کمک فنر خودروهای سایپا را می توانید با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.کمک فنرهای گازی با حرکت سریع گاز از شکل گیری قطرات ریز روغن جلوگیری می کنند و گرمای تولید شده را کاه..
953,000 تومان 845,000 تومان
کمک فنر آریو مارک کی دی اس kds مدل گازی جلو دو عدد ساخت مشترک کشورهای ایران و کره، و انواع کمک فنر خودروهای سایپا را می توانید با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید. این نوع کمک فنر، در قسمت جلو خودرو نصب می شود.کمک فنرهای گازی با حرکت سریع گاز از شکل گیری قطرات ریز ر..
2,223,000 تومان 1,987,000 تومان
کمک فنر برلیانسH330-H320 مارک کی دی اس kds مدل گازی جلو دو عدد ساخت مشترک کشورهای ایران و کره، و انواع کمک فنر خودروهای سایپا را می توانید با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید. این نوع کمک فنر، در قسمت جلو خودرو نصب می شود.کمک فنرهای گازی با حرکت سریع گاز از شکل گیری..
1,809,000 تومان 1,615,000 تومان
کمک فنر آریو کی دی اس kds مدل گازی عقب دو عدد، ساخت مشترک کشورهای ایران و کره، و انواع کمک فنر خودروهای سایپا را می توانید با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.کمک فنرهای گازی با حرکت سریع گاز از شکل گیری قطرات ریز روغن جلوگیری می کنند و گرمای تولید شده را کاهش می دهن..
1,533,000 تومان 1,366,000 تومان
کمک فنر برلیانسH330-H320 کی دی اس kds مدل گازی عقب دو عدد، ساخت مشترک کشورهای ایران و کره، و انواع کمک فنر خودروهای سایپا را می توانید با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.کمک فنرهای گازی با حرکت سریع گاز از شکل گیری قطرات ریز روغن جلوگیری می کنند و گرمای تولید شده را..
1,464,000 تومان 1,304,000 تومان
تولید کننده: ایران
کمک فنر پراید جلو مارک عظام دو عدد ساخت ایران، و انواع کمک فنر خودروهای سایپا را می توانید با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید. این نوع کمک فنر، در قسمت جلو خودرو نصب می شود.کمک فنر در سیستم تعلیق موازی با فنر بسته می شود و وسیله ای مکانیکی است که جهت کنترل یا میرا ..
843,000 تومان 745,000 تومان
تولید کننده: ایرانی
کمک فنر عقب عظام پراید دو عدد ساخت ایران، و انواع کمک فنر خودروهای سایپا را می توانید با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید. این نوع کمک فنر، در قسمت عقب خودرو نصب می شود.ممکن است در بعضی خودروها کمک فنر روغنی بهتر جواب بدهد و در بعضی دیگر کمک فنر گازی. با توجه به نوع..
843,000 تومان 745,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی فنر لول جلو فابریک امید فنر پراید سایز 39 یک دست (2 عدد) ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.فنر بندی لول: این نوع فنربندی ضمن اینکه یکی از بهترین و ساده‌ترین نوع فنربندی ها است یکی از کم‌خرج‌ترین ها هم می باشد که به عل..
284,000 تومان 242,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی فنر لول عقب فابریک امید فنر پراید سایز 32 یک دست (2 عدد) ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.فنر بندی لول: این نوع فنربندی ضمن اینکه یکی از بهترین و ساده‌ترین نوع فنربندی ها است یکی از کم‌خرج‌ترین ها هم می باشد که به عل..
277,000 تومان 236,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی فنر لول عقب فابریک امید فنر پراید سی ان جی cng سایز 33 یک دست (2 عدد) ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.فنر بندی لول: این نوع فنربندی ضمن اینکه یکی از بهترین و ساده‌ترین نوع فنربندی ها است یکی از کم‌خرج‌ترین ها هم می ..
277,000 تومان 236,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی فنر لول عقب فابریک امید فنر پراید هاچ بک سایز 32 یک دست (2 عدد) ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.فنر بندی لول: این نوع فنربندی ضمن اینکه یکی از بهترین و ساده‌ترین نوع فنربندی ها است یکی از کم‌خرج‌ترین ها هم می باشد ک..
277,000 تومان 236,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی فنر لول جلو اسپرت امید فنر پراید سایز 29 یک دست (2 عدد) ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.فنر لول اسپرت جهت کاهش ارتفاع خودرو خود به جای روش غیر اصولی برش فنرهای فابریک که به شاسی ماشین آسیب می رساند، از فنر لول اسپرت..
277,000 تومان 236,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی فنر لول عقب اسپرت امید فنر پراید سایز 27 یک دست (2 عدد) ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.فنر لول اسپرت جهت کاهش ارتفاع خودرو خود به جای روش غیر اصولی برش فنرهای فابریک که به شاسی ماشین آسیب می رساند، از فنر لول اسپرت..
277,000 تومان 236,000 تومان
تولید کننده: ایرانی
خرید اینترنتی فنر لول جلو اسپرت لنزو lenzo پراید یک دست (2 عدد) ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.فنر لول اسپرت جهت کاهش ارتفاع خودرو خود به جای روش غیر اصولی برش فنرهای فابریک که به شاسی ماشین آسیب می رساند، از فنر لول اسپرت استفا..
250,000 تومان 211,000 تومان
تولید کننده: ایرانی
خرید اینترنتی فنر لول عقب اسپرت لنزو lenzo پراید یک دست (2 عدد) ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.فنر لول اسپرت جهت کاهش ارتفاع خودرو خود به جای روش غیر اصولی برش فنرهای فابریک که به شاسی ماشین آسیب می رساند، از فنر لول اسپرت استفا..
250,000 تومان 211,000 تومان
کمک فنر تیبا مدل گازی جلو مارک کی دی اس kds دو عدد ساخت مشترک کشورهای ایران و کره، و انواع کمک فنر خودروهای سایپا را می توانید با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید. این نوع کمک فنر، در قسمت جلو خودرو نصب می شود.کمک فنرهای گازی با حرکت سریع گاز از شکل گیری قطرات ریز ر..
1,091,000 تومان 969,000 تومان
کمک فنر گازی جلو تیبا/ساینا/ریو کا-یا-با-KYBاصل ژاپن (چپ و راست-2عدد)
-11 % تامین کالا بزودی
تولید کننده: ژاپن
کمک فنر تیبا مدل گازی جلو مارک کی دی اس kds دو عدد ساخت مشترک کشورهای ایران و کره، و انواع کمک فنر خودروهای سایپا را می توانید با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید. این نوع کمک فنر، در قسمت جلو خودرو نصب می شود.کمک فنرهای گازی با حرکت سریع گاز از شکل گیری قطرات ریز ر..
981,000 تومان 869,000 تومان
کمک فنر تیبا مدل گازی جلو راست مارک کی دی اس kds دو عدد ساخت مشترک کشورهای ایران و کره، و انواع کمک فنر خودروهای سایپا را می توانید با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید. این نوع کمک فنر، در قسمت جلو خودرو نصب می شود.کمک فنرهای گازی با حرکت سریع گاز از شکل گیری قطرات ..
1,064,000 تومان 944,000 تومان
کمک فنر تیبا کی دی اس kds مدل گازی عقب دو عدد ساخت مشترک کشورهای ایران و کره، و انواع بهترین مارک های کمک فنر خودروهای سایپا را می توانید با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید. این نوع کمک فنر، در قسمت عقب خودرو نصب می شود.کمک فنرهای گازی با حرکت سریع گاز از شکل گیری ..
981,000 تومان 869,000 تومان
کمک فنر تیبا کی دی اس kds مدل گازی عقب دو عدد ساخت مشترک کشورهای ایران و کره، و انواع بهترین مارک های کمک فنر خودروهای سایپا را می توانید با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید. این نوع کمک فنر، در قسمت عقب خودرو نصب می شود.کمک فنرهای گازی با حرکت سریع گاز از شکل گیری ..
953,000 تومان 845,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی فنر لول جلو فابریک امید فنر تیبا سایز 37 یک دست (2 عدد) ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.فنر بندی لول: این نوع فنربندی ضمن اینکه یکی از بهترین و ساده‌ترین نوع فنربندی ها است یکی از کم‌خرج‌ترین ها هم می باشد که به علت..
284,000 تومان 242,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی فنر لول عقب فابریک امید فنر تیبا سایز 34 یک دست (2 عدد) ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.فنر بندی لول: این نوع فنربندی ضمن اینکه یکی از بهترین و ساده‌ترین نوع فنربندی ها است یکی از کم‌خرج‌ترین ها هم می باشد که به علت..
284,000 تومان 242,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی فنر لول جلو اسپرت امید فنر تیبا سایز 26 یک دست (2 عدد) ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.فنر لول اسپرت جهت کاهش ارتفاع خودرو خود به جای روش غیر اصولی برش فنرهای فابریک که به شاسی ماشین آسیب می رساند، از فنر لول اسپرت ..
284,000 تومان 242,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی فنر لول عقب اسپرت امید فنر تیبا سایز 24 یک دست (2 عدد) ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.فنر لول اسپرت جهت کاهش ارتفاع خودرو خود به جای روش غیر اصولی برش فنرهای فابریک که به شاسی ماشین آسیب می رساند، از فنر لول اسپرت ..
284,000 تومان 242,000 تومان
تولید کننده: EU اروپا
کمک فنر جلو رنو ال 90 تندر نود اورجینال original اصلی دو عدد ساخت لهستان، و انواع کمک فنر خودروهای سایپا و ایران خودرو را می توانید با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید. این نوع کمک فنر، در قسمت جلو خودرو نصب می شود.کمک فنر در سیستم تعلیق موازی با فنر بسته می شود و و..
2,195,000 تومان 1,962,000 تومان
تولید کننده: EU لهستان
کمک فنر رنو ال 90 تندر نود مدل گازی جلو مارک مونرو monroe دو عدد ساخت eu لهستان، و انواع کمک فنر خودروهای سایپا و ایران خودرو را می توانید با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید. این نوع کمک فنر، در قسمت جلو خودرو نصب می شود.کمک فنرهای گازی با حرکت سریع گاز از شکل گیری..
1,533,000 تومان 1,366,000 تومان
تولید کننده: EU لهستان
کمک فنر رنو ال 90 تندر نود مونرو monroe مدل گازی عقب دو عدد ساخت eu لهستان، و انواع بهترین مارک های کمک فنر خودروهای سایپا و ایران خودرو را می توانید با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید. این نوع کمک فنر، در قسمت عقب خودرو نصب می شود.کمک فنرهای گازی با حرکت سریع گاز ..
1,464,000 تومان 1,304,000 تومان
کمک فنر رنو ال 90 تندر نود مدل گازی جلو مارک کی دی اس kds دو عدد ساخت مشترک کشورهای ایران و کره، و انواع کمک فنر خودروهای سایپا و ایران خودرو را می توانید با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید. این نوع کمک فنر، در قسمت جلو خودرو نصب می شود.کمک فنرهای گازی با حرکت سریع..
1,229,000 تومان 1,093,000 تومان
کمک فنر رنو ال 90 تندر نود کی دی اس kds مدل گازی عقب دو عدد ساخت مشترک کشورهای ایران و کره، و انواع بهترین مارک های کمک فنر خودروهای سایپا و ایران خودرو را می توانید با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید. این نوع کمک فنر، در قسمت عقب خودرو نصب می شود.کمک فنرهای گازی ب..
1,119,000 تومان 994,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی فنر لول جلو فابریک امید فنر رنو ال نود تندر 90 یک دست (2 عدد) ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.فنر بندی لول: این نوع فنربندی ضمن اینکه یکی از بهترین و ساده‌ترین نوع فنربندی ها است یکی از کم‌خرج‌ترین ها هم می باشد که ..
429,000 تومان 373,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی فنر لول عقب فابریک امید فنر رنو ال 90 تندر 90 سایز 34 یک دست (2 عدد) ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.فنر بندی لول: این نوع فنربندی ضمن اینکه یکی از بهترین و ساده‌ترین نوع فنربندی ها است یکی از کم‌خرج‌ترین ها هم می ب..
401,000 تومان 348,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی فنر لول جلو اسپرت سایز 29 سانتیمتری امید فنر رنو ال نود تندر 90 یک دست (2 عدد) ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.فنر بندی لول: این نوع فنربندی ضمن اینکه یکی از بهترین و ساده‌ترین نوع فنربندی ها است یکی از کم‌خرج‌ترین ..
429,000 تومان 373,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی فنر لول عقب اسپرت سایز 28سانتیمتری امید فنر رنو ال 90 تندر 90 یک دست (2 عدد) ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.فنر بندی لول: این نوع فنربندی ضمن اینکه یکی از بهترین و ساده‌ترین نوع فنربندی ها است یکی از کم‌خرج‌ترین ها..
401,000 تومان 348,000 تومان
تولید کننده: اسپانيا
کمک فنر کایابا-KYB پژو 206 مدل گازی جلو دو عدد ساخت اسپانیا، و انواع بهترین مارک های کمک فنر خودروهای ایران خودرو را می توانید با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید. این نوع کمک فنر، در قسمت جلو خودرو نصب می شود.کمک فنرهای گازی با حرکت سریع گاز از شکل گیری قطرات ریز ر..
1,174,000 تومان 1,043,000 تومان
تولید کننده: ژاپن
کمک فنر کایابا-KYB پژو 206 مدل گازی عقب دو عدد ساخت ژاپن، و انواع بهترین مارک های کمک فنر خودروهای ایران خودرو را می توانید با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید. این نوع کمک فنر، در قسمت عقب خودرو نصب می شود.کمک فنرهای گازی با حرکت سریع گاز از شکل گیری قطرات ریز روغن..
981,000 تومان 869,000 تومان
تولید کننده: اروپا-EU
کمک فنر مونرو monroe پژو 206 مدل گازی جلو دو عدد ساخت eu اروپا، و انواع بهترین مارک های کمک فنر خودروهای ایران خودرو را می توانید با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید. این نوع کمک فنر، در قسمت جلو خودرو نصب می شود.کمک فنرهای گازی با حرکت سریع گاز از شکل گیری قطرات ری..
1,533,000 تومان 1,366,000 تومان
تولید کننده: اروپا-EU
کمک فنر پژو 206 مونرو monroe مدل گازی عقب دو عدد ساخت eu اروپا، و انواع بهترین مارک های کمک فنر خودروهای ایران خودرو را می توانید با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید. این نوع کمک فنر، در قسمت عقب خودرو نصب می شود.کمک فنرهای گازی با حرکت سریع گاز از شکل گیری قطرات ری..
1,326,000 تومان 1,180,000 تومان
کمک فنر پژو 206 مارک کی دی اس kds مدل گازی جلو دو عدد ساخت مشترک کشورهای ایران و کره، و انواع بهترین مارک های کمک فنر خودروهای ایران خودرو را می توانید با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید. این نوع کمک فنر، در قسمت جلو خودرو نصب می شود.کمک فنرهای گازی با حرکت سریع گا..
1,229,000 تومان 1,093,000 تومان
تولید کننده: ایران
کمک فنر اصلی پژو 206  KDS مدل گازی عقب دو عدد ساخت ایران، و انواع بهترین مارک های کمک فنر خودروهای ایران خودرو را می توانید با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید. این نوع کمک فنر، در قسمت عقب خودرو نصب می شود.کمک فنرهای گازی با حرکت سریع گاز از شکل گیری قطرات ریز روغن..
953,000 تومان 845,000 تومان
کمک فنر جلو کی دی اس kds پژو 206 تیپ 2 مدل اسپرت گازی ساخت مشترک کشورهای ایران و کره و انواع کمک فنر خودروهای ایران خودرو را می توانید با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید. شامل یک دست (2 عدد) کمک فنر جلو این نوع کمک فنر، در قسمت جلو خودرو نصب می شود. کمک فنرهای اسپرت ..
1,340,000 تومان 1,192,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی فنر لول فابریک امید فنر پژو 206 تیپ 2 سایز 40 یک دست (2 عدد) ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.فنر بندی لول: این نوع فنربندی ضمن اینکه یکی از بهترین و ساده‌ترین نوع فنربندی ها است یکی از کم‌خرج‌ترین ها هم می باشد که ب..
346,000 تومان 298,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی فنر لول اسپرت امید فنر پژو 206 تیپ 2 سایز 28 یک دست (2 عدد) ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.فنر لول اسپرت جهت کاهش ارتفاع خودرو خود به جای روش غیر اصولی برش فنرهای فابریک که به شاسی ماشین آسیب می رساند، از فنر لول ا..
360,000 تومان 311,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی فنر لول اسپرت امید فنر پژو 206 تیپ 2 سایز 30 یک دست (2 عدد) ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.فنر لول اسپرت جهت کاهش ارتفاع خودرو خود به جای روش غیر اصولی برش فنرهای فابریک که به شاسی ماشین آسیب می رساند، از فنر لول ا..
360,000 تومان 311,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی فنر لول اسپرت امید فنر پژو 206 تیپ 2 سایز 32 یک دست (2 عدد) ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.فنر لول اسپرت جهت کاهش ارتفاع خودرو خود به جای روش غیر اصولی برش فنرهای فابریک که به شاسی ماشین آسیب می رساند، از فنر لول ا..
360,000 تومان 311,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی فنر لول جلو اسپرت لنزو lenzo پژو 206 تیپ 2 سایز 28 یک دست (2 عدد) ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.فنر لول اسپرت جهت کاهش ارتفاع خودرو خود به جای روش غیر اصولی برش فنرهای فابریک که به شاسی ماشین آسیب می رساند، از فنر..
388,000 تومان 335,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی فنر لول جلو اسپرت لنزو lenzo پژو 206 تیپ 2 سایز 30 یک دست (2 عدد) ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.فنر لول اسپرت جهت کاهش ارتفاع خودرو خود به جای روش غیر اصولی برش فنرهای فابریک که به شاسی ماشین آسیب می رساند، از فنر..
388,000 تومان 335,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی فنر لول جلو اسپرت لنزو lenzo پژو 206 تیپ 2 سایز 32 یک دست (2 عدد) ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.فنر لول اسپرت جهت کاهش ارتفاع خودرو خود به جای روش غیر اصولی برش فنرهای فابریک که به شاسی ماشین آسیب می رساند، از فنر..
388,000 تومان 335,000 تومان
تولید کننده: اسپانيا
کمک فنر اصلی پژو 405 glx معمولی مارک کایابا kyb مدل گازی جلو دو عدد ساخت اسپانیا، و انواع بهترین مارک های کمک فنر خودروهای ایران خودرو را می توانید با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید. این نوع کمک فنر، در قسمت جلو خودرو نصب می شود.کمک فنرهای گازی با حرکت سریع گاز از..
1,395,000 تومان 1,242,000 تومان
تولید کننده: اسپانيا
کمک فنر اصلی پژو 405 glx معمولی مارک کایابا kyb مدل گازی عقب دو عدد ساخت اسپانیا، و انواع بهترین مارک های کمک فنر خودروهای ایران خودرو را می توانید با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید. این نوع کمک فنر، در قسمت عقب خودرو نصب می شود.کمک فنرهای گازی با حرکت سریع گاز از..
981,000 تومان 869,000 تومان
تولید کننده: اسپانيا
کمک فنر جلو کایابا kyb اصلی پژو 405 معمولی glx روغنی دو عدد ساخت اسپانیا، و انواع کمک فنر خودروهای ایران خودرو را می توانید با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید. این نوع کمک فنر، در قسمت جلو خودرو نصب می شود.کمک فنرهای روغنی یا هیدرولیکی از دو یا سه تیوپ تشکیل شده ان..
1,395,000 تومان 1,242,000 تومان
تولید کننده: ژاپن
کمک فنر عقب کایابا kyb اصلی پژو 405 معمولی glx روغنی دو عدد ساخت ژاپن، و انواع کمک فنر خودروهای ایران خودرو را می توانید با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید. این نوع کمک فنر، در قسمت عقب خودرو نصب می شود.کمک فنرهای روغنی یا هیدرولیکی از دو یا سه تیوپ تشکیل شده اند، ..
981,000 تومان 869,000 تومان
کمک فنر جلو پژو 405 glx معمولی کی دی اس kds اسپرت گازی ساخت مشترک کشورهای ایران و کره و انواع کمک فنر خودروهای ایران خودرو را می توانید با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید. شامل دو عدد کمک فنر جلو این نوع کمک فنر، در قسمت جلو خودرو نصب می شود. کمک فنرهای اسپرت ارتفاع ..
1,340,000 تومان 1,192,000 تومان
تولید کننده: ایرانی
کمک فنر پژو 405 glx معمولی کوشاوران مدل گازی جلو دو عدد ساخت ایران، و انواع بهترین مارک های کمک فنر خودروهای ایران خودرو را می توانید با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید. این نوع کمک فنر، در قسمت جلو خودرو نصب می شود.کمک فنرهای گازی با حرکت سریع گاز از شکل گیری قطرا..
1,147,000 تومان 1,018,000 تومان
تولید کننده: ایران
کمک فنر اصلی پژو 405 glx معمولی کوشاوران مدل گازی عقب دو عدد ساخت ایران، و انواع بهترین مارک های کمک فنر خودروهای ایران خودرو را می توانید با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید. این نوع کمک فنر، در قسمت عقب خودرو نصب می شود.کمک فنرهای گازی با حرکت سریع گاز از شکل گیری..
898,000 تومان 795,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی فنر لول فابریک امید فنر پژو 405 glx معمولی سایز 46 یک دست (2 عدد) ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.فنر بندی لول: این نوع فنربندی ضمن اینکه یکی از بهترین و ساده‌ترین نوع فنربندی ها است یکی از کم‌خرج‌ترین ها هم می باشد..
388,000 تومان 335,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی فنر لول اسپرت امید فنر پژو 405 glx معمولی سایز 34 یک دست (2 عدد) ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.فنر لول اسپرت جهت کاهش ارتفاع خودرو خود به جای روش غیر اصولی برش فنرهای فابریک که به شاسی ماشین آسیب می رساند، از فنر ..
360,000 تومان 311,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی فنر لول اسپرت امید فنر پژو 405 glx معمولی سایز 37 یک دست (2 عدد) ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.فنر لول اسپرت جهت کاهش ارتفاع خودرو خود به جای روش غیر اصولی برش فنرهای فابریک که به شاسی ماشین آسیب می رساند، از فنر ..
360,000 تومان 311,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی فنر لول جلو اسپرت لنزو lenzo پژو 405 glx معمولی سایز 34 یک دست (2 عدد) ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.فنر لول اسپرت جهت کاهش ارتفاع خودرو خود به جای روش غیر اصولی برش فنرهای فابریک که به شاسی ماشین آسیب می رساند، ا..
388,000 تومان 335,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی فنر لول اسپرت لنزو lenzo پژو 405 glx معمولی سایز 36 یک دست (2 عدد) ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.فنر لول اسپرت جهت کاهش ارتفاع خودرو خود به جای روش غیر اصولی برش فنرهای فابریک که به شاسی ماشین آسیب می رساند، از فن..
388,000 تومان 335,000 تومان
تولید کننده: ایران
کمک فنر سمند معمولی کوشاوران مدل گازی جلو دو عدد ساخت ایران، و انواع بهترین مارک های کمک فنر خودروهای ایران خودرو را می توانید با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید. این نوع کمک فنر، در قسمت جلو خودرو نصب می شود.کمک فنرهای گازی با حرکت سریع گاز از شکل گیری قطرات ریز ر..
1,326,000 تومان 1,180,000 تومان
تولید کننده: ایران
کمک فنر اصلی سمند معمولی کوشاوران مدل گازی عقب دو عدد ساخت ایران، و انواع بهترین مارک های کمک فنر خودروهای ایران خودرو را می توانید با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید. این نوع کمک فنر، در قسمت عقب خودرو نصب می شود.کمک فنرهای گازی با حرکت سریع گاز از شکل گیری قطرات ..
1,022,000 تومان 907,000 تومان
کمک فنر جلو مگان کا-یا-با-KYB اصل اسپانیا (چپ و راست-2عدد)
-10 % تامین کالا بزودی
تولید کننده: اسپانيا
کمک فنر جلو کایابا kyb اصلی مگان 1600 دو عدد ساخت اسپانیا، و انواع کمک فنر خودروهای سایپا را می توانید با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید. این نوع کمک فنر، در قسمت جلو خودرو نصب می شود.کمک فنر در سیستم تعلیق موازی با فنر بسته می شود و وسیله ای مکانیکی است که جهت کن..
5,270,000 تومان 4,730,000 تومان
کمک فنر عقب مگان کا-یا-با-KYB اصل اسپانیا (چپ و راست-2عدد)
-10 % تامین کالا بزودی
تولید کننده: اسپانيا
کمک فنر عقب کایابا kyb اصلی مگان 1600 دو عدد ساخت اسپانیا، و انواع کمک فنر خودروهای سایپا را می توانید با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید. این نوع کمک فنر، در قسمت عقب خودرو نصب می شود.ممکن است در بعضی خودروها کمک فنر روغنی بهتر جواب بدهد و در بعضی دیگر کمک فنر گاز..
4,188,000 تومان 3,756,000 تومان
کمک فنر جلو مگان مایسان-ماندو-MAYSAN MANDO اصل ترکیه (چپ و راست-2عدد)
-10 % تامین کالا بزودی
تولید کننده: ترکیه
کمک فنر جلو مگان 1600 مایسان ماندو maysan mando دو عدد ساخت ترکیه، و انواع کمک فنر خودروهای سایپا را می توانید با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید. این نوع کمک فنر، در قسمت جلو خودرو نصب می شود.کمک فنر در سیستم تعلیق موازی با فنر بسته می شود و وسیله ای مکانیکی است ک..
2,797,000 تومان 2,504,000 تومان
کمک فنر عقب مگان مایسان-ماندو-MAYSAN MANDO اصل ترکیه (چپ و راست-2عدد)
-11 % تامین کالا بزودی
تولید کننده: ترکیه
کمک فنر عقب مایسان ماندو maysan mando اصلی مگان 1600 دو عدد ساخت ترکیه، و انواع کمک فنر خودروهای سایپا را می توانید با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید. این نوع کمک فنر، در قسمت عقب خودرو نصب می شود.ممکن است در بعضی خودروها کمک فنر روغنی بهتر جواب بدهد و در بعضی دیگ..
2,024,000 تومان 1,808,000 تومان
کمک فنر گازی عقب ریو کا-یا-با-KYB اصل ژاپن (چپ و راست-2عدد)
-11 % تامین کالا بزودی
تولید کننده: ژاپن
کمک فنر ریو مارک کایابا KYB مدل گازی عقب دو عدد ساخت ژاپن، و انواع کمک فنر خودروهای سایپا را می توانید با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید. این نوع کمک فنر، در قسمت عقب خودرو نصب می شود.کمک فنرهای گازی با حرکت سریع گاز از شکل گیری قطرات ریز روغن جلوگیری می کنند و گر..
1,174,000 تومان 1,043,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی فنر لول عقب فابریک امید فنر ریو سایز 30 یک دست (2 عدد) ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.فنر بندی لول: این نوع فنربندی ضمن اینکه یکی از بهترین و ساده‌ترین نوع فنربندی ها است یکی از کم‌خرج‌ترین ها هم می باشد که به علت ..
203,000 تومان 169,000 تومان
نمایش 1 تا 75 از 75 (1 صفحه)