منو
سبد خرید

جستجوی سریع قطعات خودرو

قطعات مصرفی جلوبندی

قطعات مصرفی جلوبندی: شامل قطعات جلوبندی کامل، طبق، سیبک فرمان، سیبک تعادل، سیبک زیر اکسل، توپی سر کمک، بوش طبق، بوش جعبه فرمان، بوش اکسل، دسته موتور، محافظ، ضربه گیر، دو شاخ رام، لاستیک تعادل، لاستیک میل موجگیر، لاستیک چاکدار، لاستیک موجگیر و ... می باشد.
قطعات مناسب هر خودرو در صفحه مربوط به آن قرار گرفته است. با انتخاب خودروی خود می توانید صفحه محصولات به همراه مشخصات کامل و قیمت آن را مشاهده کنید.
اگر محصول مورد نظر برای خودروی شما موجود نبود، از طریق شماره های ثابت فروشگاه هیدیکا و یا شبکه های اجتماعی، از موجودی و قیمت قطعه مورد نظر مطلع شوید.
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی جلوبندی کامل پراید امیرنیا یک دست ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید. جلوبندی کامل خودرو پراید شامل قطعات زیر می باشد: طبق بوش فلزی 2 عدد سیبک فرمان 2 عدد لاستیک تعادل 4 عدد محافظ بوش طبق 4 عدد لاستیک چاکدار 2 عدد ..
450,000 تومان 391,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی طبق بوش فلزی امیرنیا پراید ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.طبق خودرو از اصلی ترین اجزای جلوبندی و قطعه ای فلزی است که در دو سر آن بوش های محوری قرار دارد و از یک سمت به قطعات متحرک سیستم تعلیق (از طریق سیبک ها به چر..
145,000 تومان 117,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی طبق بوش لاستیکی امیرنیا پراید ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.طبق خودرو از اصلی ترین اجزای جلوبندی و قطعه ای فلزی است که در دو سر آن بوش های محوری قرار دارد و از یک سمت به قطعات متحرک سیستم تعلیق (از طریق سیبک ها به..
143,000 تومان 116,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی سیبک فرمان یا چپقی امیرنیا پراید ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.سیبک فرمان از اجزاء جعبه فرمان می باشد و وظیفه آن به عنوان محور چرخشی این است که هنگام چرخاندن فرمان، حرکات سیستم فرمان را به چرخهای جلو منتقل کند. در..
69,000 تومان 48,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی سیبک مفصل یا قرقری فرمان امیرنیا پراید ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.سیبک مفصل یا قرقری فرمان از اجزاء جعبه فرمان می باشد. وظیفه این قطعه این است که نیروی کششی یا فشاری جعبه فرمان را به سیبک فرمان منتقل کند. قرقری..
74,000 تومان 53,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی توپی سر کمک امیرنیا پراید ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.توپی سر کمک به کمک فنر ها وصل می شود. در واقع قسمت بالایی مجموعه کمک فنر نصب می شود. استفاده از توپی سر کمک با کیفیت مانع از ایجاد صدا در خودرو می شود.   و..
76,000 تومان 55,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی بوش طبق فلزی امیرنیا پراید ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.بوش طبق فلزی: این قطعه روی طبق خودرو سوار می شود و وظیفه آن انسجام بخشیدن به طبق است. بوش ها جهت حذف لرزش ها، حذف سر وصدا هنگام حرکت و برای تحمل بخشی از ضرب..
40,000 تومان 22,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی بوش طبق لاستیکی امیرنیا پراید ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.بوش طبق لاستیکی داخل طبق قرار می گیرد و وظیفه آن انسجام طبق و کمک به دقیق شدن میزان فرمان (تنظیم فرمان) می باشد. بوش ها جهت حذف لرزش ها، حذف سر وصدا هنگا..
34,000 تومان 17,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی بوش اکسل امیرنیا پراید ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.بوش اکسل قطعه ای است که بر روی اکسل عقب خودرو قرار می گیرد. وظیفه بوش اکسل محکم نگه داشتن اکسل و جلوگیری از تکان خوردن آن است.   علائم خرابی بوش اکسل صدای ضرب..
43,000 تومان 25,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی لاستیک تعادل امیرنیا پراید یک عدد ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.لاستیک تعادل در سیستم تعلیق خودرو برای نصب و ثابت کردن دو انتهای میل تعادل به بازوی پایین چرخ های جلو (طبق)، روی طبق قرار می گیرد. وظیفه لاستیک تعادل..
24,000 تومان 8,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی لاستیک چاکدار امیرنیا پراید یک عدد ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.لاستیک چاکدار در سیستم تعلیق خودرو بر روی محور چرخ ها قرار می گیرد. وظیفه لاستیک چاکدار انسجام بخشیدن به حرکت خودرو و گرفتن موج جاده می باشد.   عل..
30,000 تومان 14,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی دسته موتور شماره یک امیرنیا پراید ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.دسته موتور شماره یک: وظیفه دسته موتور شماره 1 انسجام و عدم لرزش خودرو و تحمل نیروهای جانبی موتور می باشد. دسته موتور شماره یک به گیربکس و موتور وصل م..
98,000 تومان 75,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی دسته موتور شماره دو امیرنیا پراید ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.دسته موتور شماره دو: وظیفه دسته موتور شماره 2  انسجام و عدم لرزش خودرو و تحمل نیروهای جانبی موتور می باشد. دسته موتور شماره دو به گیربکس و موتور وصل ..
85,000 تومان 63,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی محافظ بوش طبق ایمن تک کاران پراید یک عدد ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.محافظ بوش طبق این بوش های لاستیکی باعث طولانی تر شدن عمر طبق می شوند. بوش های محافظ از ایجاد تماس طبق با بدنه شاسی و ایجاد سر و صدا جلوگیری می..
17,000 تومان 2,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی ضربه گیر کمک عقب یا نری و مادگی امیرنیا پراید یک دست ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.ضربه گیر کمک عقب یا نری و مادگی: این قطعه از لرزش و تکان های شدید خودرو در جاده های ناهموار و سرعت گیرها جلوگیری می کند و همچنین ب..
30,000 تومان 14,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی طبق کامل راست امیرنیا رنو تندر نود ال 90 ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.طبق از اصلی ترین اجزای جلوبندی و قطعه ای فلزی است که در دو سر آن بوش های محوری قرار دارد و از یک سمت به قطعات متحرک سیستم تعلیق (از طریق سیبک ..
236,000 تومان 199,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی طبق کامل چپ امیرنیا رنو ال 90 تندر نود ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.طبق از اصلی ترین اجزای جلوبندی و قطعه ای فلزی است که در دو سر آن بوش های محوری قرار دارد و از یک سمت به قطعات متحرک سیستم تعلیق (از طریق سیبک ها..
236,000 تومان 199,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی سیبک فرمان یا چپقی راست امیرنیا رنو تندر نود ال 90 ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.سیبک فرمان از اجزاء جعبه فرمان می باشد و وظیفه آن به عنوان محور چرخشی این است که هنگام چرخاندن فرمان، حرکات سیستم فرمان را به چرخهای..
109,000 تومان 84,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی سیبک فرمان یا چپقی چپ امیرنیا رنو ال نود تندر 90 ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.سیبک فرمان از اجزاء جعبه فرمان می باشد و وظیفه آن به عنوان محور چرخشی این است که هنگام چرخاندن فرمان، حرکات سیستم فرمان را به چرخهای ج..
109,000 تومان 84,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی سیبک مفصل یا قرقری فرمان امیرنیا رنو ال 90 تندر 90 ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.سیبک مفصل یا قرقری فرمان از اجزاء جعبه فرمان می باشد. وظیفه این قطعه این است که نیروی کششی یا فشاری جعبه فرمان را به سیبک فرمان منتق..
87,000 تومان 65,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی سیبک زیر اکسل یا سیبک زیر کمک امیرنیا رنو تندر نود ال 90 ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.سیبک زیر اکسل یا سیبک زیر کمک قطعه ای در جلوبندی خودرو است که همیشه در معرض نیروهای فشاری و فشاری قرار می گیرد. این قطعه در قس..
81,000 تومان 60,000 تومان
تولید کننده: فرانسه
خرید اینترنتی دسته موتور بالا راست اصلی و اورجینال رنو ال 90 تندر 90 ساخت فرانسه. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.دسته موتور خودرو بارزترین تکیه گاه و حافظ تعادل موتور خودرو می باشد و وظیفه تحمل وزن موتور را دارد. روشن شدن خودرو، گاز دادن ها..
774,000 تومان 683,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی دسته موتور شاتونی امیرنیا رنو تندر نود ال 90 ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.دسته موتور شاتونی: وظیفه دسته موتور شاتونی انسجام و عدم لرزش خودرو است. دسته موتور شاتونی بسیار حساس است و اگر سرعت گیرها را آهسته رد نکنی..
139,000 تومان 112,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی لاستیک میل موجگیر یا چاکدار امیرنیا رنو تندر نود ال 90 ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.لاستیک میل موجگیر یا چاکدار خودرو : این قطعه جلوبندی به همراه میل موجگیر ضربه ها و ارتعاشاتی که را که از چرخ به اتاق خودرو وارد ..
30,000 تومان 14,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی بوش طبق لبه دار امیرنیا رنو تندر نود ال 90 ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.بوش طبق جزء قطعات جلوبندی خودرو است که کنار طبق و چرخ ها قرار دارد و ضربات وارده از چرخها به سیستم تعلیق و رام خودرو را کاهش می دهد. وظیفه ب..
54,000 تومان 35,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی طبق کامل راست امیرنیا پژو 206 تیپ 5 ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.طبق از اصلی ترین اجزای جلوبندی و قطعه ای فلزی است که در دو سر آن بوش های محوری قرار دارد و از یک سمت به قطعات متحرک سیستم تعلیق (از طریق سیبک ها به..
426,000 تومان 370,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی طبق کامل چپ امیرنیا پژو 206 تیپ 5 ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.طبق از اصلی ترین اجزای جلوبندی و قطعه ای فلزی است که در دو سر آن بوش های محوری قرار دارد و از یک سمت به قطعات متحرک سیستم تعلیق (از طریق سیبک ها به چ..
426,000 تومان 370,000 تومان
تولید کننده: اروپا-EU
خرید اینترنتی طبق راست TRW پژو 206 تیپ 5 ساخت اتحادیه اروپا eu. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.طبق از اصلی ترین اجزای جلوبندی و قطعه ای فلزی است که در دو سر آن بوش های محوری قرار دارد و از یک سمت به قطعات متحرک سیستم تعلیق (از طریق سیبک ها ..
940,000 تومان 832,000 تومان
تولید کننده: اروپا-EU
خرید اینترنتی طبق چپ TRW پژو 206 تیپ 5 ساخت اتحادیه اروپا eu. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.طبق از اصلی ترین اجزای جلوبندی و قطعه ای فلزی است که در دو سر آن بوش های محوری قرار دارد و از یک سمت به قطعات متحرک سیستم تعلیق (از طریق سیبک ها به..
940,000 تومان 832,000 تومان
طبق راست کوجیفا-COGEFA اصل اروپا-EU مناسب برای پژو206/پژو207/رانا
-12 % تامین کالا بزودی
تولید کننده: اروپا-EU
خرید اینترنتی طبق راست کوجیفا cogefa پژو 206 تیپ 5 ساخت اتحادیه اروپا eu. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.طبق از اصلی ترین اجزای جلوبندی و قطعه ای فلزی است که در دو سر آن بوش های محوری قرار دارد و از یک سمت به قطعات متحرک سیستم تعلیق (از طری..
641,000 تومان 563,000 تومان
طبق چپ کوجیفا-COGEFA اصل اروپا-EU مناسب برای پژو206/پژو207/رانا
-12 % تامین کالا بزودی
تولید کننده: اروپا-EU
خرید اینترنتی طبق چپ کوجیفا cogefa پژو 206 تیپ 5 ساخت اتحادیه اروپا eu. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.طبق از اصلی ترین اجزای جلوبندی و قطعه ای فلزی است که در دو سر آن بوش های محوری قرار دارد و از یک سمت به قطعات متحرک سیستم تعلیق (از طریق ..
641,000 تومان 563,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی سیبک فرمان راست امیرنیا پژو 206 تیپ 2 ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.سیبک فرمان از اجزاء جعبه فرمان می باشد و وظیفه آن به عنوان محور چرخشی این است که هنگام چرخاندن فرمان، حرکات سیستم فرمان را به چرخهای جلو منتقل کن..
77,000 تومان 56,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی سیبک فرمان چپ امیرنیا پژو 206 تیپ 2 ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.سیبک فرمان از اجزاء جعبه فرمان می باشد و وظیفه آن به عنوان محور چرخشی این است که هنگام چرخاندن فرمان، حرکات سیستم فرمان را به چرخهای جلو منتقل کند...
77,000 تومان 56,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی قرقری فرمان یا سیبک مفصل امیرنیا پژو 206 تیپ 3 ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.سیبک مفصل یا قرقری فرمان از اجزاء جعبه فرمان می باشد. وظیفه این قطعه این است که نیروی کششی یا فشاری جعبه فرمان را به سیبک فرمان منتقل کن..
88,000 تومان 66,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی میل تعادل یا میل موجگیر امیرنیا پژو 206 تیپ 2 ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.میل موجگیر یا سیبک تعادل نوعی فنر موجگیر است که معمولا بین دو طبق پایین نصب می شود. وظیفه میل تعادل کنترل غلتش اتاق خودرو هنگام دور زدن، ..
103,000 تومان 79,000 تومان
تولید کننده: اروپا-EU
خرید اینترنتی میل تعادل یا میل موجگیر TRW پژو 206 تیپ 2 ساخت EU. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.میل موجگیر یا سیبک تعادل نوعی فنر موجگیر است که معمولا بین دو طبق پایین نصب می شود. وظیفه میل تعادل کنترل غلتش اتاق خودرو هنگام دور زدن، پیچیدن ..
132,000 تومان 106,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی دسته موتور زیر باطری آی اس پی کو ispco پژو 206 تیپ 2 ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.دسته موتور زیر باطری: این قطعه از لرزش خودرو جلوگیری می کند و در زیر باطری خودرو قرار دارد. در صورت آسیب دیدن این قطعه خودرو به لر..
63,000 تومان 43,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی دسته موتور دو سر پیچ امیرنیا پژو 206 تیپ 2 ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.دسته موتور دو سر پیچ: هنگام نیم کلاچ و موارد مشابه جلوی ضربه خودرو را می گیرد و از لرزش اتاق خودرو جلوگیری می کند و در قسمت بالا سمت شاگرد و..
119,000 تومان 93,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی دسته موتور گرد فلزی امیرنیا پژو 206 تیپ 2 ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.دسته موتور گرد فلزی: وظیفه دسته موتور گرد فلزی جلوگیری از لرزش خودرو است. دسته موتور گرد فلزی در قسمت زیر باطری قرار می گیرد. خرابی دسته موتو..
66,000 تومان 46,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی دسته موتور گرد کائوچویی امیرنیا پزو 206 تیپ 2 ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.دسته موتور گرد کائوچویی: وظیفه دسته موتور گرد کائوچویی جلوگیری از لرزش خودرو است. دسته موتور گرد فلزی در قسمت زیر باطری قرار می گیرد. خرا..
69,000 تومان 48,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی بوش طبق امیرنیا پژو 206 تیپ 5 یک دست (2 عدد) ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.بوش طبق جزء قطعات جلوبندی خودرو است که کنار طبق و چرخ ها قرار دارد و ضربات وارده از چرخها به سیستم تعلیق و رام خودرو را کاهش می دهد. وظیفه..
146,000 تومان 118,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی دو شاخه رام امیرنیا پژو 206 تیپ 2 ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.دو شاخه رام اتصالی بین دسته موتور گرد تفلونی و رام می باشد. این قطعه جلوی ضربه های احتمالی به گیربکس را می گیرد و باعث استحکام گیربکس می شود.   علا..
70,000 تومان 50,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی دو شاخه رام آی اس پی کو I.S.P-CO رانا ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.دو شاخه رام اتصالی بین دسته موتور گرد تفلونی و رام می باشد. این قطعه جلوی ضربه های احتمالی به گیربکس را می گیرد و باعث استحکام گیربکس می شود.   ..
73,000 تومان 52,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی طبق کامل راست تلدا telda پژو 405 glx معمولی ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.طبق از اصلی ترین اجزای جلوبندی و قطعه ای فلزی است که در دو سر آن بوش های محوری قرار دارد و از یک سمت به قطعات متحرک سیستم تعلیق (از طریق سی..
560,000 تومان 491,000 تومان
تولید کننده: ایرانی
خرید اینترنتی طبق کامل چپ تلدا telda پژو 405 glx معمولی ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.طبق از اصلی ترین اجزای جلوبندی و قطعه ای فلزی است که در دو سر آن بوش های محوری قرار دارد و از یک سمت به قطعات متحرک سیستم تعلیق (از طریق سیبک..
560,000 تومان 491,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی سیبک فرمان یا چپقی راست امیرنیا پژو 405 glx معمولی ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.سیبک فرمان از اجزاء جعبه فرمان می باشد و وظیفه آن به عنوان محور چرخشی این است که هنگام چرخاندن فرمان، حرکات سیستم فرمان را به چرخهای..
95,000 تومان 72,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی سیبک فرمان یا چپقی چپ امیرنیا پژو 405 glx معمولی ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.سیبک فرمان از اجزاء جعبه فرمان می باشد و وظیفه آن به عنوان محور چرخشی این است که هنگام چرخاندن فرمان، حرکات سیستم فرمان را به چرخهای ج..
95,000 تومان 72,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی سیبک مفصل یا قرقری فرمان امیرنیا پژو 405 glx معمولی ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.سیبک مفصل یا قرقری فرمان از اجزاء جعبه فرمان می باشد. وظیفه این قطعه این است که نیروی کششی یا فشاری جعبه فرمان را به سیبک فرمان منت..
77,000 تومان 56,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی سیبک مفصل یا قرقری فرمان امیرنیا پژو 405 glx معمولی طرح ماندو یک تکه ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.سیبک مفصل یا قرقری فرمان از اجزاء جعبه فرمان می باشد. وظیفه این قطعه این است که نیروی کششی یا فشاری جعبه فرمان را ..
95,000 تومان 72,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی میل تعادل یا میل موجگیر امیرنیا پژو 405 glx معمولی ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.میل موجگیر یا سیبک تعادل نوعی فنر موجگیر است که معمولا بین دو طبق پایین نصب می شود. وظیفه میل تعادل کنترل غلتش اتاق خودرو هنگام دور ..
73,000 تومان 52,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی سیبک زیر اکسل یا سیبک زیر کمک امیرنیا پژو 405 glx معمولی ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.سیبک زیر اکسل یا سیبک زیر کمک قطعه ای در جلوبندی خودرو است که همیشه در معرض نیروهای فشاری و فشاری قرار می گیرد. این قطعه در قس..
78,000 تومان 57,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی توپی سر کمک ساده امیرنیا پژو 405 glx معمولی ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.توپی سر کمک به کمک فنر ها وصل می شود. در واقع قسمت بالایی مجموعه کمک فنر نصب می شود. استفاده از توپی سر کمک با کیفیت مانع از ایجاد صدا در خ..
70,000 تومان 50,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی توپی سر کمک دو لبه امیرنیا پژو 405 glx معمولی ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.توپی سر کمک به کمک فنر ها وصل می شود. در واقع قسمت بالایی مجموعه کمک فنر نصب می شود. استفاده از توپی سر کمک با کیفیت مانع از ایجاد صدا در..
72,000 تومان 51,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی توپی سر کمک امیرنیا پژو 405 glx معمولی طرح 206 ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.توپی سر کمک به کمک فنر ها وصل می شود. در واقع قسمت بالایی مجموعه کمک فنر نصب می شود. استفاده از توپی سر کمک با کیفیت مانع از ایجاد صدا د..
139,000 تومان 112,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی بوش طبق لبه دار امیرنیا پژو 405 glx معمولی ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.بوش طبق جزء قطعات جلوبندی خودرو است که کنار طبق و چرخ ها قرار دارد و ضربات وارده از چرخها به سیستم تعلیق و رام خودرو را کاهش می دهد. وظیفه ب..
45,000 تومان 27,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی بوش طبق جناقی امیرنیا پژو 405 glx معمولی ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.بوش طبق جزء قطعات جلوبندی خودرو است که کنار طبق و چرخ ها قرار دارد و ضربات وارده از چرخها به سیستم تعلیق و رام خودرو را کاهش می دهد. وظیفه بوش..
80,000 تومان 58,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی بوش جعبه فرمان امیرنیا پژو 405 glx معمولی ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.بوش جعبه فرمان جزو قطعات جلوبندی و سیستم تعلیق خودرو می باشد. این بوش به کمک هیدرولیک و جعبه فرمان وصل می شود.   وظیفه بوش جعبه فرمان: لقی ..
32,000 تومان 15,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی بلاستیک موجگیر چاکدار امیرنیا پژو 405 glx معمولی یک دست (4 عدد) ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.لاستیک موجگیر (چاکدار) این قطعه بر روی محور چرخ ها قرار می گیرد و وظیفه آن اینست که با گرفتن موج جاده به حرکت خودرو انس..
63,000 تومان 43,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی دسته موتور زیر باطری یا بیضی امیرنیا پژو 405 glx معمولی ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.دسته موتور زیر باطری یا دسته موتور بیضی: این قطعه از لرزش خودرو جلوگیری می کند و در زیر باطری خودرو قرار دارد. در صورت آسیب دید..
55,000 تومان 36,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی دسته موتور دو سر پیچ روغن دار امیرنیا پژو 405 glx معمولی ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.دسته موتور دو سر پیچ: هنگام نیم کلاچ و موارد مشابه جلوی ضربه خودرو را می گیرد و از لرزش اتاق خودرو جلوگیری می کند و در قسمت با..
96,000 تومان 73,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی دسته موتور گرد فلزی یا بوش دسته موتور امیرنیا پژو 405 glx معمولی ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.دسته موتور گرد فلزی: وظیفه دسته موتور گرد فلزی جلوگیری از لرزش خودرو است. دسته موتور گرد فلزی در قسمت زیر باطری قرار م..
67,000 تومان 47,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی دسته موتور گرد کائوچویی یا بوش دسته موتور امیرنیا پزو 405 glx معمولی ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.دسته موتور گرد کائوچویی: وظیفه دسته موتور گرد کائوچویی جلوگیری از لرزش خودرو است. دسته موتور گرد فلزی در قسمت زیر ..
69,000 تومان 48,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی دو شاخه رام امیرنیا پژو 405 glx معمولی ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.دو شاخه رام اتصالی بین دسته موتور گرد تفلونی و رام می باشد. این قطعه جلوی ضربه های احتمالی به گیربکس را می گیرد و باعث استحکام گیربکس می شود.  ..
69,000 تومان 48,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی ضربه گیر زبانه ای دسته موتور بالا راست یا کله قندی امیرنیا پژو 405 glx معمولی ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید. ضربه گیر دسته موتور یو شکلضربه گیر زبانه ای دسته موتور بالا راست (کله قندی) این قطعه در کاهش ضربات وارد..
34,000 تومان 17,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی میل موجگیر یا میل تعادل راست امیرنیا سمند lx موتور ef7 ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.میل موجگیر یا سیبک تعادل نوعی فنر موجگیر است که معمولا بین دو طبق پایین نصب می شود. وظیفه میل تعادل کنترل غلتش اتاق خودرو هنگام ..
101,000 تومان 77,000 تومان
تولید کننده: ایرانی
خرید اینترنتی سیبک تعادل یا میل موجگیر چپ امیرنیا سمند lx موتور ef7 ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.میل موجگیر یا سیبک تعادل نوعی فنر موجگیر است که معمولا بین دو طبق پایین نصب می شود. وظیفه میل تعادل کنترل غلتش اتاق خودرو هنگام د..
101,000 تومان 77,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی دسته موتور زیر باطری آی اس پی کو ispco زانتیا ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.دسته موتور زیر باطری: این قطعه از لرزش خودرو جلوگیری می کند و در زیر باطری خودرو قرار دارد. در صورت آسیب دیدن این قطعه خودرو به لرزش می ا..
81,000 تومان 60,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی طبق راست امیرنیا ریو ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.طبق از اصلی ترین اجزای جلوبندی و قطعه ای فلزی است که در دو سر آن بوش های محوری قرار دارد و از یک سمت به قطعات متحرک سیستم تعلیق (از طریق سیبک ها به چرخ ها) و از س..
232,000 تومان 195,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی طبق چپ امیرنیا ریو ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.طبق از اصلی ترین اجزای جلوبندی و قطعه ای فلزی است که در دو سر آن بوش های محوری قرار دارد و از یک سمت به قطعات متحرک سیستم تعلیق (از طریق سیبک ها به چرخ ها) و از سمت..
232,000 تومان 195,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی سیبک فرمان یا چپقی امیرنیا ریو ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.سیبک فرمان از اجزاء جعبه فرمان می باشد و وظیفه آن به عنوان محور چرخشی این است که هنگام چرخاندن فرمان، حرکات سیستم فرمان را به چرخهای جلو منتقل کند. در ص..
74,000 تومان 53,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی سیبک مفصل یا قرقری فرمان امیرنیا ریو ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.سیبک مفصل یا قرقری فرمان از اجزاء جعبه فرمان می باشد. وظیفه این قطعه این است که نیروی کششی یا فشاری جعبه فرمان را به سیبک فرمان منتقل کند. قرقری ف..
91,000 تومان 68,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی میل موجگیر یا سیبک تعادل راست امیرنیا ریو ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.میل موجگیر یا سیبک تعادل نوعی فنر موجگیر است که معمولا بین دو طبق پایین نصب می شود. وظیفه میل تعادل کنترل غلتش اتاق خودرو هنگام دور زدن، پیچی..
102,000 تومان 78,000 تومان
تولید کننده: ایران
خرید اینترنتی سیبک تعادل یا میل موجگیر چپ امیرنیا ریو ساخت ایران. می توانید این قطعه را با ضمانت اصالت کالا از سایت فروشگاه اینترنتی هیدیکا خریداری کنید.میل موجگیر یا سیبک تعادل نوعی فنر موجگیر است که معمولا بین دو طبق پایین نصب می شود. وظیفه میل تعادل کنترل غلتش اتاق خودرو هنگام دور زدن، پیچیدن..
102,000 تومان 78,000 تومان
نمایش 1 تا 74 از 74 (1 صفحه)